Gölbaşı Belediyesi Cemal Gürsel caddesinde yaptığı kaldırım yenileme, asfalt yenileme çalışmaları ve ışıklandırma çalışmalarında yenilik yaparak vatandaşa daha konforlu bir yaşam sunulacağını vurguladı.

Ekran görüntüsü 2023-08-14 173646

Emniyet güçleri ülke genelinde ''Sis Operasyonu'' gerçekleştirdi! Emniyet güçleri ülke genelinde ''Sis Operasyonu'' gerçekleştirdi!

Gölbaşı Belediyesi resmi sosyal medya hesaplarından da yaptığı paylaşımda, ‘’ Bebek arabası kullanan aileler, engelliler ve yaş almış vatandaşlar başta olmak üzere herkesin rahatlıkla yürüyebileceği, konforlu kaldırımlar inşa etmek amacıyla başlattığımız Cemal Gürsel Caddesi çevre düzenleme çalışmalarında sona yaklaştık. Elektrik direkleri, altyapı ve ışıklandırma sistemlerinin de tamamen yenilenmesiyle enerji tasarrufu sağlanacak. Ayrıca modern aydınlatma sistemleri ile caddeye daha iyi bir görünüm ve güvenli bir ortam sağlanacak. Çok kısa sürede tamamladığımız yenileme çalışmaları ile hem esnaflar hem de vatandaşlar konforlu kullanıma kavuşacak. Cemal Gürsel Caddesi'nin yeni çehresi Gölbaşı'mıza çok yakıştı.’’ ifadeleri ile paylaşımda bulundu.