Yeniden Refah Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adayı Mehmet Altınöz'ün kim olduğu google arama motorlarında araştırılıyor. Vatandaşlar Mehmet Altınöz'ün hayatını merak ediyor. Peki, Yeniden Refah Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adayı Mehmet Altınöz kimdir kaç yaşında nereli? İşte soruların cevapları...

Mehmet Altınöz kimdir?

1973 Bursa doğumlu olan bu kişi, eğitim hayatına Bursa Anadolu Lisesi'nde başladı ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden mezun oldu.

Daha sonra Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi İşletme Bölümü'nde Yönetim ve Organizasyon üzerine yüksek lisans (MBA) derecesi aldı.

Altınöz AŞ.'de Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda Saadet Partisi Genel Merkez Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi ve STK ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı olarak da görev yapmıştır.

Ayrıca, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vakfı Mütevelli Heyeti üyesidir. İngilizce dilini iyi derecede bilmektedir. Evli olan ALTINÖZ'ün, iki çocuğu bulunmaktadır.

Mehmet Altınöz kaç yaşında?

Mehmet Altınöz 1973 yılında doğmuştur ve 2024 yılında 51 yaşındadır.

Prof. Dr. Osman Tanık kimdir hangi hastanede? Nörolog Osman Tanık kaç yaşında nereli? Prof. Dr. Osman Tanık kimdir hangi hastanede? Nörolog Osman Tanık kaç yaşında nereli?

Mehmet Altınöz aslen nereli?

Mehmet Altınöz aslen Bursalıdır.