YENİDEN REFAH PARTİSİ 2 YAŞINDA

Bu haber 24 Kasım 2020 saat 8:00 'de eklendi.

Yeniden Refah Partisi Polatlı İlçe Başkanı Muzaffer Öztürk Yeniden Refah Partinin kuruluşunun ikinci yıl dönümünde bir mesaj yayınlayarak parti çalışmalarından, kuruluş sürecinden, ülke siyaseti ve halkın yaşadığı sorunlardan bahsetti. Hacı Bayram-ı Veli Hazretlerinin dizinin dibinde çekmiş olduğumuz besmele ile yola revan olduk diyen Öztürk,“ Bundan 2 yıl önce, 23 Kasım 2018 Cuma günü Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın liderliğinde ve 99 Kurucu Üyemizin imzalarıyla Yeniden Refah Partimizi kurduk. Partimizi kurduğumuz gün Ankara’da, Hacı Bayram-ı Veli Hazretlerinin dizinin dibinde çekmiş olduğumuz besmele ile yola revan olduk. Yeniden Refah Partimizi kurarken binlerce yol arkadaşımızla birlikte yaşadığımız heyecan, merhum Liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızın 1969’da başlattığı yürüyüşün ilk adımlarının heyecanı ile aynı heyecandı. Partimiz( kurduğumuz o gün, mazlumların kurtuluş ümidinin yeniden yeşerdiğinin müjdesi olan tarihi bir gündü.” dedi.

BU YOLDA YÜRÜMENİN ZOR VE ZAHMETLİ OLDUĞUNU BİLİYORDUK

Öztürk, “Partimizi kurarken, yola çıkarken zorlukları biliyorduk. Nasıl engellerle karşılaşacağımız, hangi sıkıntılarla karşı karşıya kalacağımızı, bu yolun uzun ve meşakkati’ bir yol olduğunu, bu yolda yürümenin zor ve zahmetli olduğunu biliyorduk. Bütün bu zorluklara rağmen, ülkemiz ve milletimiz büyük sıkıntılarla karşı karşıya iken, beka sorunu yüksek sesle dile getiriliyorken, ekonomik sorunlar milletimizin adeta belini büküyorken elbette seyirci kalamazdık.” dedi.

MİLLETİMİZ İÇİN BİZ VARIZ

 Öztürk, “Milletimiz için “Paylaşımda Adalet” ve “Yönetimde Adalet, tesis edeceğimize dair Milli Görüş sözü vererek yola revan olduk. Milli Görüş Hareketi’nin yarı yolda kalmayacağını, Milli Görüş çınarının yeni sürgünler vereceğini aziz milletimizin kıymetli evlattanna bir kez daha gösterdik. “1. Kırk Yırda Milletimizle efsane hizmetler yapmış Milli Görüş Hareketi’nin, “2. Kırk Yırda da bu hizmetleri sürdüreceğinin bir kez daha müjdesini verdik. Bir kurtuluş ümitli bekleyen mazlum islam coğrafyasına, üzülmeyin, gelse düşmeyin, yola çıktık geliyoruz dedik. “Milletimiz için Biz Varız”, “Tüm Ezilenler için Biz Varız” dedik. Yeniden Refah Partimizin bugün Türkiye’de yüz binlerce teşkilat mensubuyla var olan, çalışan, ülkemizin ve milletimizin geleceği için projeler, çözümler üreten büyük bir teşkilat haline geldiğini görmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.” dedi.

AZİZ MİLLETİMİZE, SONSUZ TEŞEKKÜRLER EDİYORUZ

Öztürk, “Yeniden Refah Partimiz; Yeniden Büyük Türkiye’nin mimari olacak kadroları, islam Birliği’ni kuracak iradeyi ve Yeni Bir Dünyaya inşa edecek lideri ve vizyonu bünyesinde barındırmaktadır. Bu inanç, bu gayret, Milletimiz ‘in teveccühü ve en önemlisi Rabbim ‘in yardımı ile bu hedeflere ulaşmak elbette mümkün olacaktır. Yeniden Refah Partimizin 2. Kuruluş Yıldönümünde, bugüne kadar büyük fedakarlıklarla çalışan tüm teşkilat mensuplarımıza, tüm üyelerimize, partimize gösterdikleri büyük teveccüh dolayısıyla Aziz Milletimize, sonsuz teşekkürler ediyoruz. Yeniden Refah Partimiz ‘in öncülüğünde ‘Yeniden Büyük Türkiye’ hedefine ulaşılmış olan, adalet, refah, huzur ve barışın hakim olduğu, yedi milyar insanın kul haklarının teminat altına alındığı ‘Yeni Bir Dünya’nın kurulmuş olduğu nice kuruluş yıldönümlerinde buluşabilmek duasıyla Allah’a emanet olunuz.” dedi. Haber/İLKNUR KILINÇ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.