YENİDEN REFAH 4 YAŞINDA

Bu haber 23 Kasım 2022 saat 9:43 'de eklendi.

Yeniden Refah Partisi Polatlı İlçe Başkanı Muzaffer Öztürk Yeniden Refah Partisi’nin kuruluşunun dördüncü yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Öztürk, ““Milletimiz için Biz Varız”, “Tüm Ezilenler için Biz Varız” dedik. Yeniden Refah Partimizin bugün Türkiye’de yüz binlerce teşkilat mensubuyla var olan, çalışan, ülkemizin ve milletimizin geleceği için projeler, çözümler üreten büyük bir teşkilat haline geldiğini görmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.” ifadelerini kullandı.

ÖZTÜRK: BESMELE İLE YOLA REVAN OLDUK

Yeniden Refah Partisi Polatlı İlçe Başkanı Muzaffer Öztürk mesajında şu ifadelere yer verdi; “Bundan 4 yıl önce, 23 Kasım 2018 Cuma günü Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın liderliğinde ve 99 Kurucu Üyemizin imzalarıyla Yeniden Refah Partimizi kurduk. Partimizi kurduğumuz gün Ankara’da, Hacı Bayram-ı Veli Hazretlerinin dizinin dibinde çekmiş olduğumuz besmele ile yola revan olduk. Yeniden Refah Partimizi kurarken binlerce yol arkadaşımızla birlikte yaşadığımız heyecan, merhum Liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızın 1969’da başlattığı yürüyüşün ilk adımlarının heyecanı ile aynı heyecandı. Partimiz kurduğumuz o gün, mazlumların kurtuluş ümidinin yeniden yeşerdiğinin müjdesi olan tarihi bir gündü.”

BU YOLUN ZOR VE ZAHMETLİ OLDUĞUNU BİLİYORDUK

“Partimizi kurarken, yola çıkarken zorlukları biliyorduk. Nasıl engellerle karşılaşacağımız, hangi sıkıntılarla karşı karşıya kalacağımızı, bu yolun uzun ve meşakkati’ bir yol olduğunu, bu yolda yürümenin zor ve zahmetli olduğunu biliyorduk. Bütün bu zorluklara rağmen, ülkemiz ve milletimiz büyük sıkıntılarla karşı karşıya iken, beka sorunu yüksek sesle dile getiriliyorken, ekonomik sorunlar milletimizin adeta belini büküyorken elbette seyirci kalamazdık.”

TÜM EZİLENLER İÇİN BİZ VARIZ

“Milletimiz için “Paylaşımda Adalet” ve “Yönetimde Adalet, tesis edeceğimize dair Milli Görüş sözü vererek yola revan olduk. Milli Görüş Hareketi’nin yarı yolda kalmayacağını, Milli Görüş çınarının yeni sürgünler vereceğini aziz milletimizin kıymetli evlattanna bir kez daha gösterdik. 1. Kırk Yılda Milletimizle efsane hizmetler yapmış Milli Görüş Hareketi’nin, 2. Kırk Yılda da bu hizmetleri sürdüreceğinin bir kez daha müjdesini verdik. Bir kurtuluş ümitli bekleyen mazlum İslam coğrafyasına, üzülmeyin, gelse düşmeyin, yola çıktık geliyoruz dedik. “Milletimiz için Biz Varız”, “Tüm Ezilenler için Biz Varız” dedik. Yeniden Refah Partimizin bugün Türkiye’de yüz binlerce teşkilat mensubuyla var olan, çalışan, ülkemizin ve milletimizin geleceği için projeler, çözümler üreten büyük bir teşkilat haline geldiğini görmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.”

VATANDAŞ MİLLİ GÖRÜŞÜ ARIYOR

“Ne Cumhur İttifakı ne de Millet İttifakı halkın içine çıkamıyor, her iki ittifaka da halktan tepki var liderimiz Anadolu’yu geziyor. Türkiye’nin dört bir yanında insanımızla, esnafımızla muhatap oluyoruz. Ne görüyoruz? İki kısa cümleyle özetleyeceğimiz bir manzara: Birincisi ‘Türkiye yanıyor’. İkincisi de ‘Milli Görüş’ü arıyor’ cümlesi. Neden? Çünkü yanmasının en önemli sebebi ekonomik kriz. Esnafa gidiyoruz, karanlıkta oturuyor. ‘Elektriği açamıyorum çünkü faturaları ödeyemiyorum’ diyor. Aynı çiftçinin köylünün olduğu gibi esnaf da dertli. Ekonomik sıkıntılardan dolayı Türkiye yanıyor.”

AZİZ MİLLETİMİZE, SONSUZ TEŞEKKÜRLER EDİYORUZ

“Yeniden Refah Partimiz; Yeniden Büyük Türkiye’nin mimari olacak kadroları, İslam Birliği’ni kuracak iradeyi ve Yeni Bir Dünyaya inşa edecek lideri ve vizyonu bünyesinde barındırmaktadır. Bu inanç, bu gayret, Milletimizin teveccühü ve en önemlisi Rabbim’in yardımı ile bu hedeflere ulaşmak elbette mümkün olacaktır. Yeniden Refah Partimizin 4. Kuruluş Yıldönümünde, bugüne kadar büyük fedakarlıklarla çalışan tüm teşkilat mensuplarımıza, tüm üyelerimize, partimize gösterdikleri büyük teveccüh dolayısıyla Aziz Milletimize, sonsuz teşekkürler ediyoruz. Yeniden Refah Partimiz ‘in öncülüğünde ‘Yeniden Büyük Türkiye’ hedefine ulaşılmış olan, adalet, refah, huzur ve barışın hakim olduğu, yedi milyar insanın kul haklarının teminat altına alındığı ‘Yeni Bir Dünya’nın kurulmuş olduğu nice kuruluş yıldönümlerinde buluşabilmek duasıyla Allah’a emanet olunuz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.