31 Mart seçimlerinde CHP'den Zonguldak Belediye Başkan Adayı olan Tahsin Erdem, 1964'te Zonguldak'ta dünyaya gelmiştir. 31 Mart Pazar günü gerçekleşen seçimlerde %54,51 oy olarak Zonguldak Belediye Başkanı seçilmiştir. Peki, Yeni Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem kimdir eşi kim? Tahsin Erdem kaç yaşında nereli ve mesleği ne? İşte merak edilenler...

Tahsin Erdem kimdir?

CHP Zonguldak belediye başkanı Tahsin Erdem, 1964 yılında Zonguldak'ta doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Zonguldak'ta tamamladıktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonomi ve Yönetim Programları ve Muhasebe bölümünden mezun oldu. Siyasi kariyerine Demokratik Sol Parti Merkez İlçe Başkanı olarak başlayan Erdem, daha sonra Zonguldak Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası sekreteri olarak görev yaptı ve daha sonra başkan yardımcılığına seçildi. Zonguldak Kent Konseyi üyesi ve Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altındaki grubun başkan yardımcısıydı. 2019 yılında Zonguldak Bağımsız Denetçiler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı seçilen Tahsin Erdem, 30 yıldır mali müşavir olarak görev yapıyor. 2 çocuk babasıdır.

Tahsin Erdem kaç yaşında?

Tahsin Erdem 1964'te doğmuştur ve 2024 yılında 60 yaşındadır.

Kolera kimdir gerçek adı? Sagopa Kajmer'in eski eşi Kolera kim? Esen Güler kaç yaşında nereli? Kolera kimdir gerçek adı? Sagopa Kajmer'in eski eşi Kolera kim? Esen Güler kaç yaşında nereli?

Tahsin Erdem aslen nereli?

Tahsin Erdem aslen Zonguldaklıdır.

Tahsin Erdem mesleği ne?

Tahsin Erdem, 30 yıldır mali müşavir olarak görev yapmıştır.