Yeni Yenimahalle Kaymakamı Tahsin KURTBEYOĞLU kimdirYeni Yenimahalle Kaymakamı Tahsin KURTBEYOĞLU kaç yaşındaYeni Yenimahalle Kaymakamı Tahsin KURTBEYOĞLU nereli? sorularının cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz...

Yeni Yenimahalle Kaymakamı Tahsin KURTBEYOĞLU kimdir?

Tahsin Kurtbeyoğlu, Ankara Yenimahalle İlçesi Valisi, Karacabey Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu; 1969 yılında Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesinde doğdu. 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden mezun oldu. 2006 yılında Kırıkkale Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde kamu yönetimi ve siyasal bilgiler alanında yüksek öğrenimini tamamladı. 2016 yılında Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünü 2. üniversite olarak tamamladı.

Günebakanlar'ın el emekleri bu hafta da görücüye çıktı Günebakanlar'ın el emekleri bu hafta da görücüye çıktı

1990 yılında Edirne Kaymakamlığı adaylığı başladı. İnebolu, Araban ve Sulusaray ilçelerinde vali yardımcılığı yaptı. 8 ay boyunca İngiltere'de dil kurslarına ve mesleki seminerlere katıldı. 1994 yılında Gaziantep Karkamış İlçesi'ne Kaymakam atandı. Daha sonra Elazığ Arıcak, Adıyaman Gölbaşı, Kırıkkale Bahşili, Hatay Samandağ, İzmir Menderes ve Söke Kaymakamlığı görevlerinde bulundu. 14.07.2020 tarih ve 31185 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 2020/362 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı, Karacabey Ada İlçe Kaymakamı olarak halen bu görevini sürdürmektedir.