Aşk-ı Memnu dizisinden sonra filminin çıkacak olması ise şu an herkesin gündeminde. Oyuncu kadrosunu Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Hande Ataizi, Helin Kandemir, Ebru Özkan, Nezaket Erden, Baran Akbulut paylaşacak. Çekimleri tamamlana Aşkı Memnu filmi takipçileri tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor.

13 yıl önce Nebahat Çehre’nin hayat verdiği Firdevs Yöreoğlu karakterine ise filminde Hande Ataizi hayat verecek. Ünlü oyuncu Ataizi’ye Aşkı-ı Memnu filminin sorulması üzerine açıklama yaptı.

Güzel bir Firdevs yarattığımı düşünüyorum

En çok izlenen yarışma MasterChef All Star yarışmacıları belli oldu En çok izlenen yarışma MasterChef All Star yarışmacıları belli oldu

Ataizi yaptığı açıklamada; “Farklı bir karakter oldu. Benim için keyifli bir projeydi. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Nebahat Hanım benim için çok güzel sözler söylemişti. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum. 'Aşk-ı Memnu' deyince dizi zannedenler var. Tabii o kült bir iş olmuştu. Oyuncu kadrosuyla kalplerde yer eden bir işti. Bu yüzden Firdevs’i oynamak çok zor bir şey. Kalıplaşmış bir iş. Kendime göre güzel bir iş çıkarmaya çalıştım. Sinema filminde çok versiyonlu bir karakteri karşı tarafa sevdirmek zor bir iş. 3-4 yıl süren bir dizide kendilerini daha kolay özdeşleştiriyorlar. Burada da sinema bölümünden güzel bir Firdevs yarattığımı düşünüyorum.” cümlelerine yer verdi.