Ekranların fenomen yarışması Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de yeni bir hafta başladı.

Yarışmada bu hafta 1. Gün Burcu İnce, 2. Gün Elif Mutaf, 3. Gün Reşit Karatoprak, 4. Derya Karaduman ve 5. gün Kadir Kiraz yarışacak ve marifetlerini konuşturacak ve 75 bin TL'lik ödül için yarışacak.

Yarışmacılarla ilgili bilgi edinmek isteyen Yemekteyiz tutkunları yarışmacılar hakkında araştırmalar yapıyor. 

Peki Yemekteyiz Reşit Karatoprak kimdir? Kaç yaşında nereli ve ne iş yapıyor? İşte detaylar...

Yemekteyiz Yeni Hafta

Demet Ersoy dizileri ve filmleri hangisi? Oyuncu Demet Ersoy eşi kimdir? Demet Ersoy dizileri ve filmleri hangisi? Oyuncu Demet Ersoy eşi kimdir?

YEMEKTEYİZ REŞİT KARATOPRAK KİMDİR?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasının bu haftaki heyecan dolu bölümlerinden biri, Reşit Karatoprak'ı ağırlayacak. Aslen Şanlıurfalı olan Karatoprak, et yemeklerindeki ustalığı ve geleneksel lezzetlere olan bağlılığı ile tanınıyor.

Bekar olduğunu belirten Reşit Karatoprak, mutfak şefi olarak kendine olan güveni ve özellikle et yemeklerindeki becerisiyle dikkat çekiyor. Şanlıurfa'nın zengin mutfak kültüründen beslenen Karatoprak, Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de rakiplerine karşı iddialı bir performans sergilemeyi hedefliyor. Karatoprak, geleneksel lezzetlerden şaşmayan bir tarzla izleyicilerin ve yarışmacıların beğenisini kazanmayı amaçlıyor.

Yarışmanın çarşamba günü yayınlanacak bölümünde, Reşit Karatoprak’ın mutfaktaki hünerleri ve hazırlayacağı menü merakla bekleniyor. İzleyiciler, bu yetenekli şefin geleneksel Şanlıurfa lezzetlerini nasıl modern dokunuşlarla sunacağını görmek için ekran başına geçecek.

Resit Karatoprak

YEMEKTEYİZ REŞİT KARATOPRAK KAÇ YAŞINDA NERELİ?

Yemekteyiz'in çarşamba günü yarışmacısı Reşit Karatoprak 31 yaşında ve aslen Şanlıurfalı.

YEMEKTEYİZ REŞİT KARATOPRAK NE İŞ YAPIYOR?

Reşit Karatoprak uzun yıllardır mutfak şefi olarak çalışıyor.

Editör: Öykü Karabacak