Zuhal Topal’la Yemekteyiz programının bu haftaki yarışmacısı Mehmet Ali Gürkan’ın kim olduğu Google arama motorlarında araştırılıyor. Vatandaşlar Mehmet Ali Gürkan’ın hayatını merak ediyor.

Peki Yemekteyiz Mehmet Ali Kimdir? Mehmet Ali Gürkan kimdir kaç yaşında nereli ne iş yapıyor? İşte detaylar...

YEMEKTEYİZ MEHMET ALİ KİMDİR?

Yemekteyiz Mehmet Ali, Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasının bu haftaki yarışmacılarındandır.

Derya Bulut kimdir? MHP Kırklareli Belediye Başkan adayı Derya Bulut kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor? Derya Bulut kimdir? MHP Kırklareli Belediye Başkan adayı Derya Bulut kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

6 yıldır evli ve 3 yaşında Asil adında 1 erkek çocuğu babası olan Mehmet Ali Gürkan aslen Makedonya göçmenidir ve İzmir’de doğup büyümüştür. 

Kocaeli-İzmit Kent Meydanı'nda 1,5 yıldır makarna restoranı işleten Mehmet Ali Gürkan kendisini ‘Haftanın vizyoner yarışmacısı’ olarak tanımlamaktadır.

Mehmet Ali Gürkan, bu hafta misafirlerine Fransız usulü soğan çorbası, zeytinyağlı portakallı brüksel lahanası, ratatuy eşliğinde steak, Akdeniz salatası, dondurma eşliğinde vişneli brownie sunacak.

MEHMET ALİ GÜRKAN KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Yemekteyiz yarışmacılarından Mehmet Ali Gürkan 1993 yılında doğmuştur ve 2024 yılı itibarıyla 30 yaşında bulunmaktadır.

Aslen Makedonya göçmeni olan Mehmet Ali Gürkan İzmir’de doğmuştur.

MEHMET ALİ GÜRKAN NE İŞ YAPIYOR?

Ekranların sevilen yarışması Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacılarından Mehmet Ali Gürkan’ın makarna restoranı bulunuyor.

Mehmet Ali Gürkan, işini severek yaptığı restoranında müşterilerine çeşit çeşit makarnalar sunuyor.