Tv8’in sevilen yarışma programlarından Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni bir haftaya başladı. Bu haftaki yarışmacılarda biri de Hasret Karaman. Yarışmayı takip edenler tarafından Hasret Karaman’ın hayatı hakkında detaylar merak ediliyor. Peki, Yemekteyiz Hasret Kahraman kimdir? Hasret Kahraman kaç yaşında nereli ve mesleği? Sizler için araştırdık. İşte haberin detayları…

YEMEKTEYİZ HASRET KAHRAMAN KİMDİR?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının bu haftaki yarışmacıları arasında Hasret Karaman yer alıyor. Bu hafta Salı günü yarışacak olan Hasret Karaman, büyük ödülün sahibi olmak için kıyasıya yarışacak.

Nisa Bölükbaşı'nın nişanlısı Yiğit İnandı nereli, ne iş yapıyor? Yiğit İnandı kimdir kaç yaşında? Nisa Bölükbaşı'nın nişanlısı Yiğit İnandı nereli, ne iş yapıyor? Yiğit İnandı kimdir kaç yaşında?

Hasret Karaman

HASRET KAHRAMAN KAÇ YAŞINDA NERELİ VE MESLEĞİ?

Hasret Karaman, 34 yaşında Bingöl doğumludur. İki çocuk annesi olan Karaman Bingöl’ün farklı lezzetlerini ve mutfak kültürünü yarışmaya taşıyarak büyük ödülün sahibi olmak istiyor.

İddialı yarışmacı Karaman, bir temizlik firmasında çalışmaktadır. Karaman, mutfaktaki performansıyla şimdiden izleyicilerin ilgi odağı olmuştur.

Editör: Büşra Çinkaya