Eğitim alanında yaptığı çalışmalarla ve yazdığı kitaplarla ön plana çıkan ünlü yazar Özgür Bolat hakkında araştırmalar yapılıyor.

Özgür Bolat'ın kariyeri ve özel hayatıyla ilgili bilgi sahibi olmak isteyen vatandaşlar arama motorlarında Özgür Bolat'ın ismini üst sıraya taşıyor. 

Peki Yazar Özgür Bolat kimdir kaç yaşında? Özgür Bolat eşi kim, çocuğu var mı? İşte detaylar...

ÖZGÜR BOLAT KİMDİR?

Özgür Bolat, eğitim alanında önemli bir geçmişe sahip bir isimdir. Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nden mezun olduktan sonra, Fulbright ve Türk Eğitim Vakfı burslarıyla Harvard Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nde yüksek lisans yapmış ve ardından Türkiye'ye dönerek Boğaziçi Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak çalışmıştır.

Doktora derecesini Cambridge Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nden almış ve MIT Sloan School of Management'ta liderlik alanında doktora dersleri almış ve araştırmalar yapmıştır. Uluslararası alanda tanınmış bir araştırmacı olarak 2007 yılında Yeni Zelanda'da düzenlenen bir konferansta 'En İyi Genç Araştırmacı' ödülüne layık görülmüştür.

Ozgur Bolat Kimdir

Şu anda Dr. Özgür Bolat, Anne Baba Okulu ve ÖğretmeM Akademisi gibi kurumlar aracılığıyla eğitimler vermektedir. Ayrıca, Parentwiser mobil uygulaması ile kişiye özel Çocuk Yetiştirme Rehberi sunmaktadır. Geliştirdiği Yetenek Yönetimi Envanteri ile çocukların ve yetişkinlerin kişisel eğilimlerini keşfetmekte ve bu alanda önemli bir katkı sağlamaktadır.

Hürriyet Gazetesi'nde uzun yıllar köşe yazarlığı yapmış olan Dr. Özgür Bolat, eğitim ve araştırma alanındaki çalışmalarıyla bilinmektedir.

Özlem Balcı evli mi, eşi kimdir? Seksenler'in Yıldız'ı Özlem Balcı kaç yaşında nereli ve hangi partiden? Özlem Balcı evli mi, eşi kimdir? Seksenler'in Yıldız'ı Özlem Balcı kaç yaşında nereli ve hangi partiden?

ÖZGÜR BOLAT KAÇ YAŞINDA?

Yazar Özgür Bolat 1979 yılında doğmuştur. 

Özgür Bolat'ın Antalya'da dünyaya geldiği biliniyor fakat aslen nereli olduğu hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

ÖZGÜR BOLAT EŞİ KİM ÇOCUĞU VAR MI?

Anne Baba Okulu'nun kurucusu olan Özgür Bolat, özel hayatı hakkında bir bilgi vermemektedir ve sosyal medya hesaplarında paylaşım yapmamaktadır.

Dolayısıyla Özgür Bolat'ın evli olup olmadığı ya da çocuğunun olup olmadığı hakkında bir bilgi yoktur.