Son günlerde google arama motorlarında yazar Elfin Tataroğlu hakkında merak edilenler araştırılıyor. Vatandaşlar, başarılı yazar Elfin Tataroğlu'nun biyografisin araştırıyorlar. Peki, Yazar Elfin Tataroğlu kimdir annesi kim? Elfin Tataroğlu kaç yaşında nereli evli mi eşi kim? gibi soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. İşte detaylar... 

Yazar Elfin Tataroğlu kimdir annesi kim?

Yazar Elfin Yayaroğlu, 1978 yılında İzmir'de dünyaya geldi. İzmir Saint Joseph Fransız Lisesinden mezun olduktan sonra 2001'de Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümünden diploma aldı. Elfin Tataroğlu, Accademia Italiana Floransa'da tasarım ve dil eğitimi alırken, Bilgi Üniversitesinde İşletme Yönetimi alanında yüksek lisansını tamamladı. Şu anda İstanbul Üniversitesinde İşletme Yönetimi ve Organizasyon doktorası çalışmalarını sürdürmektedir. Akademik çalışmaları örgüt kültürü, liderlik ve elektronik öğrenme konularına odaklanmıştır. Elfin Tataroğlu, İngilizce ve Fransızca dillerini iyi düzeyde, İtalyanca ve İspanyolca'yı orta düzeyde bilmektedir. 2010-2012 yılları arasında CHP Kadın Kolları MYK Üyeliği görevini üstlendi. İzmir 2. Bölge 24. Dönem Milletvekili Adayı olarak seçildi ve ayrıca 34. Kurultay Divan Yazman Üyesi, Konak İlçe’den İl Kongre Delegesi ve İzmir Kurultay Delegesi olarak görev aldı. CHP 18. Olağanüstü Kurultayı'nda BYKP'den Parti Meclisi Üyesi seçildi. Akademik araştırmalarını doktora düzeyinde sürdürürken, siyasi makaleleri gazetelerde yayımlanmaya devam etmektedir. Şu anda Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans Programı'nda öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır.

İYİ Parti Mamak Belediye Başkan adayı Kevser Koyuncu Ofluoğlu kimdir kaç yaşında nereli? İYİ Parti Mamak Belediye Başkan adayı Kevser Koyuncu Ofluoğlu kimdir kaç yaşında nereli?

Elfi̇n Tataroğlu

Elfin Tataroğlu kaç yaşında? 

Elfin Tataroğlu, 1978 yılında dünyaya gelmiş olup 46 yaşındadır. 

Elfin Tataroğlu nereli evli mi eşi kim?

Elfin Tataroğlu, İzmir'de dünyaya gelmiştir. Elfin Tataroğlu evli ve bir çocuk annesidir.