Yaz Şarkısı'nın 7. Bölümü Fragmanı Yayımlandı? Yaz Şarkısı 7. Bölüm İzle

Begüm Özbek kimdir kaç yaşında? Begüm Özbek eşi kim çocuğu var mı? Begüm Özbek şimdi ne iş yapıyor? Begüm Özbek kimdir kaç yaşında? Begüm Özbek eşi kim çocuğu var mı? Begüm Özbek şimdi ne iş yapıyor?

Yaz Şarkısı 6. Bölümde neler oldu?

Telaşlı düğün alışverişinin ardından Neriman ve Emine karakoldayken Kemal, Sinan'ın peşine düştü. Aslı, Sinan'ın planına sıkı sıkıya sarılır ve bu planın hiçbir detayını ikna edemez. Yaz evden kaçtığı için bu kez Emine ve Yaz'ın arası bozulur. Ama Emine inancını kaybetmiştir ki bu artık yeterli değildir. Yaz'ın ruhu bir yanda annesinde, diğer yanda Sinan'dayken Murat'ın ruhu sadece Yaz'dadır. Moralini bozmak için aldığı önlem ikisini birbirine daha da yakınlaştırsa da Yaz, aralarındaki kafa karışıklığını gidermeye çalışır. Ancak ayrılış günü şirkete gelen Alice bu kez Yaz'ın kafasını karıştıracaktır.

Neriman'ın Murat'ı zamansız ziyareti, Kemal'in ikisinin arasındaki durumu neredeyse öğrenmesine neden olmak üzeredir. Yaz devreye girer ve Kemal'i işin içinden çıkarır. Ancak şirketten uzaklaştıkça Kemal'in geçmişine daha da yaklaşacaklarından ve üstelik onun bu yakınlığından dolayı bu kadar yakın olacaklarından haberi yoktur. Yazmak isteyen adamla hayalini kurduğu anları yaşama şansı bulsa da elinden bırakamaz. Bu sefer, her zamanki Yazılamaz…