Yasemin Taciroğlu kimdirYasemin Taciroğlu kaç yaşında? Yasemin Taciroğlu kim ile evleniyor? gibi sorularının cevaplarını haberimizde araştırdık...

Gelinim Mutfakta Beyhan Öksüz Kaç Yaşında Kimdir? Beyhan Öksüz Aslen Nereli? Gelinim Mutfakta Beyhan Öksüz Kaç Yaşında Kimdir? Beyhan Öksüz Aslen Nereli?

Yasemin Taciroğlu kimdir?

Ünlü modacı Nedret Taciroğlu ile iş adamı Ali Zafer Taciroğlu'nun kızları Yasemin Taciroğlu ile Galliard restoranlarının sahibi iş adamı Ahmet Uras nişanlandı. Sarıyer'deki Taciroğlu Kanatlar Köşkü'nde düzenlenen nişan töreninde çift, arkadaşlarının yanı sıra kanatlarını da yalnız bırakmadı. Konak bahçesi kırmızı begonviller ve zambaklarla süslenmiştir. Çiftin nişan yüzükleri damadın babası Prof. Dr. Cihan Uras giydi. Geç saatlere kadar canlı müzik eşliğinde gerçekleşen nişan töreninde keyifli anlar fotoğraflarla ölümsüzleştirildi.
Yasemin Taciroğlu, nişan töreninde modacı annesi Nedret Taciroğlu'nun tasarladığı pembe elbiseyi tercih etti. Nişan töreniyle aynı zamanda piyasaya sürülen Barbie filmi pembe halının şıklığında Taciroğlu'nun özel gününden de ilham alındı. Gelin ve damat adayı Ahmet Uras'ın pembe kravatı genç çiftin uyumunun altını çizdi.

Yasemin Taciroğlu'nun elbise tercihi modacı annesi Nedret Taciroğlu'nun tasarımıydı.

2007 yılında kızı Yasemin Taciroğlu Milano Bocconi Üniversitesi moda pazarlama bölümünden mezun olmuştur. Bir yıl Milano'da Vivienne Westwood Showroom'da çalıştıktan sonra İstanbul'a dönerek annesinin yanında çalışmaya başladı. Yenilikçi ve genç ruhuyla Nedret'in tasarımlarını etkilemeye başladı ve onlar arasındaki popülaritesini artırdı.