Alkollü içeceklere gelen zam yağmuru devam ediyor. Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği (TBYD) Başkanı Erol Dündar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla peş peşe gelen zamlara bir yenisinin daha ekleneceğini duyurdu. 

Rakının Ardından Sıra Biraya Geldi! İşte Beklenen Zam Oranı...

YARINDAN İTİBAREN GEÇERLİ

Dündar tarafından yapılan duyuruya göre, 13 Mayıs Pazartesi gününden itibaren Efes Pilsen bira grubuna 4 ila 9 TL arasında bir zam bekleniyor. 

SIRADAKİ ZAM VİSKİYE

Geçtiğimiz günlerde TELE1'e konuşan Dündar, bira fiyatlarının yanı sıra viski fiyatlarına da ise yüzde 10 ila 15 oranında zam geleceğini duyurmuştu. Dündar tarafından yapılan duyuruya göre, viski fiyatlarına 15 Mayıs itibarıyla zam geleceği bekleniyor. Buna göre, viskide şişe başı artışın 100 liraya yakın olması bekleniyor. 

İDDİALARA YANIT VERDİ: "MANİPÜLASYON"

Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Erol Dündar, biraya 15-20 TL arasında zam geleceği iddialarına ise sosyal medya hesabından yanıt vererek, bu iddiaları manipülasyon olarak tanımladı.  

Elektrik faturaları için yeni dönem: Tüm aboneler bu işlemi yapmak zorunda! Elektrik faturaları için yeni dönem: Tüm aboneler bu işlemi yapmak zorunda!