Ekranları başındakiler tarafından en çok izlenen dizilerden olan Yargı dizisinin oyuncuları merak edilmeye başlandı. Dizinin en çok araştırılan oyuncularından olan, Yargı dizisi Cennet kimdir gerçek adı? Yargı Tuğba Çom kaç yaşında, aslen nereli, evli mi ve oynadığı diziler? sorularının cevaplarını sizin için derledik. İşte merak ettiğiniz tüm detaylar bu haberde...

Yargı dizisi Cennet kimdir gerçek adı?

Yargı dizisinde Cennet karakterine hayat veren oyuncunu gerçek adı Tuğba Çomdur. Yargı dizisinde ise kayıp çocuğunu arayan bir anne karakterini canlandırdı. Oyuncunun performansı ve karakterinin etkileyici olmasıyla birlikte, rolünün birkaç bölüm daha devam edeceği öğrenildi.

Yargı dizisi, sevilen misafir oyuncuları, etkileyici senaryosu ve başarılı yönetmenliğiyle seyircilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Tuğba Çom'un katılımıyla diziye ilişkin gelişmeler merakla bekleniyor.

Yargı Tuğba Çom kaç yaşında, aslen nereli, evli mi ve oynadığı diziler?

TV100 Yazarı ve Yorumcusu Fuat Uğur kimdir nerelidir? Fuat Uğur kaç yaşında eşi kim? TV100 Yazarı ve Yorumcusu Fuat Uğur kimdir nerelidir? Fuat Uğur kaç yaşında eşi kim?

Tuğba Çom, 1990 yılında doğmuştur ve 2024 yılında 34 yaşındadır. Doğum yeri Rize olan sanatçı, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvar Tiyatro Bölümü'nden mezundur. 2015 senesinde yönetmen Erhan Makar ile evlenmiş olan oyuncu, kariyeri boyunca Serender, Güzel Kız, Türkan, Koyu Kırmızı, Benim İçin Üzülme, Komedi Türkiye,Karga Seven tarafından üretilen "Pera Palas'ta Bir Gece Yarısı gibi yapımlarda yer almıştır.