Yaren Çakar kimdir? Yaren Çakar kaç yaşında? Yaren Çakar nereli? Twitch Yayıncısı Yaren Çakar Okan Buruk'a Ne Dedi? gibi aramalar yapılıyor. Sizlere Yaren Çakar hakkındaki detayları paylaşıyoruz...

Yaren Çakar Kimdir?

Dijital yayın platformu Twitch'te içerik üreten Yaren Çakar, son dönemde yayıncı olarak gündemde. Çakar'ın, Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk'un oğlu Ali Yiğit Buruk'a yönelik sözleri üzerine Galatasaraylı taraftarlar arasında büyük tepki oluştu. Özellikle Ali Yiğit Buruk'un fotoğraflarına baktığında olumsuz ifadeler hayranlarını kızdırdı. Bu durumla karşı karşıya kalan Yaren Çakar, taraftarların tepkileri üzerine özür dilemek zorunda kaldı ve hesabını kapattı.

Yaren Çakar ne dedi?

Yaren Çakar, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Okan Buruk'un oğluyla ilgili neden böyle bir şey söylediğimi gerçekten bilmiyorum. Şu anki ruh halim kötüydü ve söylediklerimin ayrıntılarını anlayamıyordum. Ben tam bir saçmalıktım. Bir çocuk, bir insan hakkında bu kadar incitici yorum yapmaya ne benim ne de bir başkasının hakkı yoktur. Herkesten ve özellikle olaya karışanlardan özür diliyorum. Moralimin iyi olmadığı bir paylaşımda yanlış bir şey söyledim, tekrar özür dilerim. Bundan haberim yoktu ve böyle bir yorum yapmamalıydım.

Selin Şekerci kaç yaşında kimdir? Selin Şekerci annesi ve babası nereli? Selin Şekerci nerede doğdu? Selin Şekerci kaç yaşında kimdir? Selin Şekerci annesi ve babası nereli? Selin Şekerci nerede doğdu?