Yardım melekleri genel kurulunu yaptı

Bu haber 10 Şubat 2020 saat 8:15 'de eklendi.

Türkiye yardımsevenler Derneği Polatlı şubesi olağan genel kurulunu Ticaret Odasında yapılan toplantı ile oylama sistemiyle tamamladı. Yapılan toplantı, bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, mevcut başkan Nuriye Okurun, yeniden başkanlığa seçilmesi ile tamamlandı. Yardımsevenler Derneği, Polatlı 2020 genel kurulu toplantısını ise Divan başkanı Erdoğan Özmen Divan Başkan yardımcısı Esra Bilgiç ile Divan katibi Derya Hatipoğlu yönetti.
ŞEFFAFLIK ILKESI ILE YÖNETIM SAĞLADIK
Büyük bir sorumluluk ile Yardımsevenler Derneğini yönettiğini belirten Yardım Sevenler Derneğinin başkanı Nuriye Okur şu açıklamalarda bulundu.
Okur, “2018 – 2019 çalışma döneminde yol arkadaşlarım ile birlikte, gerçekleştirdiğimiz ve büyük bir sorumluluk ile yönettiğimiz yönetim kurulumuzu, Yardımsevenler Derneğinin olmazsa olmazı Şeffaflık ilkesi, doğru bilgilendirme özelliği esaslarına göre yerine getirmenin huzuru içerisindeyiz. Bu bağlamda genel kurulumuzun hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
GAZETEYE VERILMIS ILAN DOĞRULTUSUNDA GÖREVIMIZI
SÜRDÜRECEĞIZ
Yardımsevenler Derneğinde bulunmanın emek ve fedakarlık istediğini belirten, Yardımsevenler Derneğinin Divan kurulu başkanı Erdoğan Özmen şu açıklamalarda bulundu. Özmen, “Divan üyeleri görevini Yardımsevenler tüzüğünün belirlediği kurallar içerisinde yerine getirecektir. Bu aşamadan sonra belirlenmiş, gazeteye verilmiş ilan doğrultusunda gündemimizi sürdüreceğiz. Yardımsevenler Derneğinde bulunmak emek ve vedakarlık istiyor. Sevgi istiyor. En önemlisi bunların hepsini bir arada yürütebilmeyi istiyor”dedi.
YARDIMSEVENLER DERNEĞINI BUGÜNLERE GETIRENLERE
TEŞEKKÜR EDIYORUM
Özmen, ” Türkiye Yardımsevenler Derneği Polatlı şubesinin, yönetim kurulunun, derneğimizi bugüne getirmeleri hususunda onlara teşekkürlerimizi sunuyoruz. Fedakarlıkları için sağ olsunlar. Yeni oluşacak yönetim kurulu da aynı ilke ve tavırlala Yardımsevenler Derneğinin Polatlı şubesi, çalışmalarını daha üst düzeye taşıyacaktır. Çevresini genişleterek etki alanını daha büyük boyutlara getirecektir. Buna inancımız sonsuz”dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.