Kağıt fabrikasında korkutan yangın: Havadan ve karadan müdahale ediliyor! Kağıt fabrikasında korkutan yangın: Havadan ve karadan müdahale ediliyor!

Dört kardeş, annelerinin evde olmadığı bir anda çıkan yangında hayatını kaybetti. Cansız bedenleri, birbirlerine sarılmış halde bulunduğu öğrenildi. 

4 KARDEŞİN FECİ ÖLÜMÜ 

Meksika'nın Reynosa kentinde, annelerinin evde yalnız bıraktığı 11 yaşın altındaki 4 kardeş, çıkan yangında hayatını kaybetti. Evden dumanların yükselmesiyle durumu fark eden komşular, polise haber verdi. Polisin gelmesini beklerken, komşular çekiç ve balyoz kullanarak duvarda delik açtı ve içeri girdi. Bu sırada 4 kardeşi birbirlerine sarılmış halde buldular.

ANNE PİZZA ALMAYA GİTMİŞ 

Meksika'nın Reynosa kentinde, baba Eliseo Torres Salce bir görev nedeniyle şehir dışındaydı. Anne Sarai Santiago Garcia ise evde 4 çocuğunu yalnız bırakarak pizza almaya gitmişti. Bu sırada çıkan yangında, 2 yaşındaki Victoria Sarai Torres Santiago, 4 yaşındaki Josue Eliseo Torres Santiago, 8 yaşındaki Yamilet Zamora Santiago ve 11 yaşındaki Josira Ariadne Zamora Santiago hayatını kaybetti.

EVDEKİ MOBİLYALAR YOLLARI KAPATMIŞ 

Çocukların mobilyaların yollarını kapatması nedeniyle evden kaçamadıkları düşünülüyor. Mahalleden dumanların yükseldiğini gören komşular, durumu acil servise bildirdi. Sağlık görevlileri kısa süre sonra olay yerine geldi, ancak kardeşleri hayata döndürmeyi başaramadı.

Kaynak: MYNET