Elon Musk'ın eski eşi Talulah Riley kimdir kiminle evli? Elon Musk'ın eski eşi Talulah Riley kimdir kiminle evli?

27 Mayıs'ta Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Yalan dizisi, yayınlanmadan önce büyük ilgi görmeye başladı. Dramatik hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizide başrolü üstlenen Aslıhan Güner, Melike karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. Güner'in hayatı ve kariyeri de dizinin merak edilen konuları arasında yer alıyor. Peki, Yalan Dizisi Melike kim gerçek adı ve kızı? Aslıhan Güner kimdir kaç yaşında oynadığı diziler?

Yalan Dizisi Melike Kimdir?

Dizinin fragmanında Aslıhan Güner'in canlandırdığı Melike karakterinin cezaevine girdiği ve kızı Duru'yu ablasına emanet ettiği görülüyor. Ancak Melike'nin ablası Hülya, bebeği evlatlık olarak veriyor. Bu dramatik olay, dizinin temel çatışmalarından birini oluşturuyor.

Aslıhan Güner Kimdir?

17 Aralık 1987 İstanbul doğumlu olan Aslıhan Güner, oyunculuk eğitimini Barış Manço Kültür Merkezi'nde aldı. İlk oyunculuk deneyimini 2002 yılında yayınlanan "Sırlar Dünyası" dizisiyle yaşayan Güner, daha sonra "Selena", "Çemberimde Gül Oya", "Asi", "Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam", "Kehribar" ve "Diriliş: Ertuğrul" gibi birçok popüler dizide rol aldı. "The İmam", "Sümela'nın Şifresi: Temel", "Ver Kaç" ve "Akıllara Seza" gibi sinema filmlerinde de başarılı performanslar sergileyen Güner, geniş bir hayran kitlesine sahip.

Aslıhan Güner, özel hayatında "Şefkat Tepe" dizisinde tanıştığı Mert Kılıç ile 2013 yılında evlendi. Halen Show TV'de yayınlanan "Kuzey Yıldızı" dizisinde başrol oynayan Güner, Yalan dizisiyle de kariyerinde yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor.

Aslıhan Güner kaç yaşında?

Aslıhan Güner 17 Aralık 1987'de doğmuştur ve 2024 yılında 37 yaşındadır.

Aslıhan Güner nereli?

Aslıhan Güner İstanbul'da doğmuştur.

Editör: ÖMER YILDIZCI