İlk bölümüyle 27 Mayıs Pazartesi günü ekranlara gelen Yalan dizisi şimdiden çok sevildi. İzleyiciler tarafından ilgiyle karşılanan ve ikinci bölümünün yayınlanacağı gün iple çekilen Yalan dizisi oyuncu kadrosuyla da adından söz ettiriyor.

Yeni sezonun en iddialı işleri arasında gösterilen Yalan dizisinin oyuncu kadrosundaki isimler şimdiden merak konusu oldu.

Peki Yalan Dizisi Duru kim gerçek adı? Eylül Tumbar kimdir kaç yaşında oynadığı diziler hangileri? İşte detaylar...

YALAN DİZİSİ DURU KİMDİR?

Yeni sezona damgasını vurmaya hazırlanan Yalan dizisi, Aksoy Ailesi’nin zarif ve duygusal genç kızı Duru’nun etkileyici hikayesini ekrana taşıyor. Varlıklı ve köklü bir ailede büyüyen Duru, sadece maddi zenginlikle değil, aynı zamanda içsel zenginlik arayışıyla da dikkat çekiyor. Bir prenses gibi büyütülmüş olan Duru, aile şirketinde çalışarak Aksoy Ailesi'nin mirasına değer katmaya çalışırken, izleyicilere de güçlü bir kadın karakterin nasıl olması gerektiğini gösteriyor.

Eylul Tumbar

EYLÜL TUMBAR KİMDİR?

Türk televizyon dünyasının yükselen yıldızlarından Eylül Tumbar, yeteneği ve performansıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 19 Ağustos 2002 tarihinde İzmir'de dünyaya gelen Tumbar, küçük yaşlardan itibaren sanata olan ilgisiyle öne çıktı. Eğitimini İzmir Ekonomi Üniversitesi Sinema ve Dijital Medya Bölümü'nde tamamlayarak, akademik alanda da kendini geliştirdi.

Tumbar'ın televizyon dünyasındaki büyük çıkışı, "Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?" dizisinde canlandırdığı Bambi karakteri ile gerçekleşti. Bu rol, genç oyuncunun doğal yeteneğini sergilemesine olanak tanıdı ve izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı. Bambi karakteriyle geniş bir hayran kitlesi edinen Tumbar, Türk televizyonunda adını duyurmaya başladı.

Başarılı oyuncu, kariyerindeki bir diğer önemli adımı "Kendi Düşen Ağlamaz" dizisinde attı.

Sonbahar Rüzgarları filmi nerede hangi yalıda çekildi? Sonbahar Rüzgarları oyuncuları ve konusu Sonbahar Rüzgarları filmi nerede hangi yalıda çekildi? Sonbahar Rüzgarları oyuncuları ve konusu

EYLÜL TUMBAR KAÇ YAŞINDA?

19 Ağustos 2002 tarihinde doğan Eylül Tumbar 2024 yılı itibarıyla 22 yaşında bulunuyor.

EYLÜL TUMBAR OYNADIĞI DİZİLER

- Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?

- Kendi Düşen Ağlamaz

Editör: Öykü Karabacak