Polatlı’nın tanınmış esnaflarından ve Polatlı Ticaret Odası Başkan Vekilliği görevini de yapan Cihat Yağlıkara’nın oğlunun düğünü görkemli organizasyonu ve tanınmış sanatçılardan Eda Doğanay türküleri ile davetliler düğünün tadını çıkardı.

Yağlıkara ailesinden muhteşem düğün (3)

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, genç çiftin nikahını kıyarak nikah defterini geline takdim etti. Düğün merasimine; Ak Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir ve yönetim kurulu üyeleri, Polatlı Belediye Meclis Üyesi ve Emlakçılar Odası Başkanı Mustafa Akkaya, Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Polatlı Belediyesi Meclis Üyesi Zekayi Kaya, Polatlı Belediye Meclis Üyeleri Seda Aşıbol ve İsmail Hakkı Akgök, CHP Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, ABB ve Polatlı Belediyesi Selami Ovacık, Polatlı Belediyesi Meclis Üyesi Yüksel Yanmaz, MHP Yönetim Kurulu Üyeleri, Polatlı Belediyesi Meclis Üyeleri; Metin Baysar, Metin Tulgay, M. Ali Talay, İsmail Bozdağ, Polatlı İlçe Tarım Müdürü Burhanettin Sütçü, Polatlı Ziraat Odası Başkanı Zekai Köseoğlu ve çok sayıda davetli katılım sağladı.

Çankaya'da HOY-TUR Halk Dansları Topluluğu'na kayıtlar başladı Çankaya'da HOY-TUR Halk Dansları Topluluğu'na kayıtlar başladı

Yağlıkara ailesinden muhteşem düğün (2)

Biz de Polatlı Postası ailesi olarak genç çifti ve ailelerini tebrik ediyor, ömür boyu mutlu olmalarını diliyoruz.

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ