Bu gece Super Bowl maçı sırasında, milyonlarca kişinin ekran başında izlediği anlarda büyük bir sürpriz yaşandı. Deadpool 3'ün ilk fragmanı yayınlandı!

DEADPOOL 3 GELİYOR

Uzun zamandır beklenen film, Marvel evreninin sevilen karakteri Deadpool'u Ryan Reynolds'ın canlandırdığı ve bu kez yanında Hugh Jackman'in Wolverine olarak yer aldığı bir şekilde geri dönüyor. Her yıl olduğu gibi, Super Bowl'un yayını sırasında birçok heyecan verici fragmanın seyirciyle buluştuğu biliniyor. Ancak bu yılın en büyük sürprizlerinden biri Deadpool 3 fragmanıydı. Marvel hayranlarını heyecanlandıran bu önizleme, Deadpool'un maceralarını sürdürürken aynı zamanda Wolverine'i de hikayeye katıyor.

HAYRANLARINI HEYECANLANDIRDI

Deadpool 3'ün ilk fragmanıyla birlikte, filmle ilgili birçok detay da ortaya çıktı. Hugh Jackman'ın tekrar Wolverine karakterini canlandıracağı haberleri, hayranları neredeyse coşturdu. Üstelik, filmin içinde Deadpool'un Marvel Sinematik Evreni'nden bazı karakterlerle karşılaşabileceği söylentileri de heyecanı artırdı. Marvel evreninden farklı dönemlerden ve evrenlerden karakterlerin Deadpool 3'te yer alacağına dair kesinleşmiş bilgiler de fragmanın ardından duyuruldu. Bu çok evrenli macera, Marvel hayranlarını adeta büyüleyecek gibi görünüyor.

Yalnızca 2 bölümü izleyicilerle buluşan ‘Senden Önce’ dizisi için final kararı alındı Yalnızca 2 bölümü izleyicilerle buluşan ‘Senden Önce’ dizisi için final kararı alındı

Deadpool 3'ün yönetmenliğini Shawn Levy yapıyor ve oyuncu kadrosunda Ryan Reynolds ve Hugh Jackman'a Morena Baccarin, Emma Corrin, Matthew Macfadyen ve Brianna Hildebrand gibi isimler eşlik ediyor. Fragmanda da belirtildiği gibi, film Deadpool & Wolverine adıyla 26 Temmuz 2024'te vizyona girecek.