Ünlü sanatçı Volkan Konak, 1992 yılında evlendiği Selma Konak ile aradan geçen 31 yıl sonra düğün dansını yaptı.Nikah yaptıkları senelerde, maddi imkansızlık yüzünden düğün yapamayan Volkan Konak, uzun yılların ardından 3 çocuğunun annesine istediği düğünü yapabilmenin mutluluğunu yaşadı.

ZOR ANLAR YAŞADI

Tüm yakınlarının katılımıyla gerçekleşecek görkemli düğünde, Selma Konak gelinliğinin altına giydiği ayakkabının gafletine uğradı. Düğün pistine acıyla zor yürüyen Selma Konak’ın bu görüntülerine sosyal medyada yorum yağdı.

'Başıma bir şey gelirse sorumlusu Dilan Polat' demişti! Banu Parlak'ın işyeri kurşunlandı 'Başıma bir şey gelirse sorumlusu Dilan Polat' demişti! Banu Parlak'ın işyeri kurşunlandı

Görüntülerde, Selma Konak’ın ayağına takılan gelinliğinden ötürü yürüyememesi görülürken, yakınlarının yardımları da pek bir işe yaramadı. Düğüne girişte birkaç kez durarak ayakkabısı ve elbisesini düzeltmeye çalışan Selma Konak, ilk dansı da yarıda kesmek zorunda kaldılar.

" 'KADINIM' DEDİĞİ EŞİNE HARİKA BİR DÜĞÜN YAPTI"

Yapımcı Polat Yağcı bu mutlu günlerinde çifti yalnız bırakmayarak, "Bir ömrü birlikte geçirip üç evlat yetiştirdiler. Evlendikleri zaman şartlar hayallerindeki düğünü yapmalarına imkan vermemişti ama Kuzeyin Oğlu aklına koymuştu bir kere… İmza attıkları günün üstünden 25 yıl geçse de, o bugün 'Kadınım' dediği eşine harika bir düğün yaptı… Biz de buna şahitlik ettik. Büyük keyif! Bir yastıkta kocayın Volkan&Selma" ifadelerini kullandı.

ÜÇ ÇOCUKLARI VAR

Volkan Konak ve Selma Konak çiftinin doğum sırasıyla 'Şimal', 'Volkan' ve 'Derin' isimli üç çocukları bulunuyor.