Eski milli kaleci ve teknik direktör Volkan Demirel, dün hayata gözlerini yuman babası Ali Naci Demirel'i son yolculuğuna uğurladı. Acarkent Acarlar Camii'nde kılınan cenaze namazına Fenerbahçe camiası başta olmak üzere spor, siyaset ve iş dünyasından çok sayıda isim katıldı.

Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kemal Danabaş ve diğer yöneticiler, eski futbolcular, eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar gibi isimler, Volkan Demirel'in acısını paylaşmak için cenaze töreninde hazır bulundu.

Gençlerbirliği’nin yeni orta saha oyuncusuyla imzalar atıldı Gençlerbirliği’nin yeni orta saha oyuncusuyla imzalar atıldı

71 yaşında hayatını kaybeden Ali Naci Demirel, Beykoz'daki Görele Köyü Mezarlığı'na defnedildi. Volkan Demirel, sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj paylaşarak babasının yokluğunun yarattığı derin acıyı dile getirdi.

Demirel, sosyal medya hesabından şunları yazdı;

"Sabah kalktım, seni arayamayacağım. Hayatımda ilk defa kaybettiğimi anladım…
Sen gözlerini yummadan önce ki akşam! ne kadar iyi, ne kadar da mutlusun🙏🏼Benim elim ayağım, öğreten, yol gösteren, arkadaşımdın.
abim, kardeşim, dostumdun. Yeri geldi mi kolunun altına girdiğim, yeri geldiğinde beni sırtlayandın. Arkamda duran, her zaman yanımda yürüyendin…
BABAM sen bana hiç
hayır demedin.
Neden bıraktın kendini gittin BABAM daha yaşayacaklarımız varken…
Bu kadar erken, hazırlıksız çaresiz bıraktın beni…Bana veda etmişsin aslında bizi mutlu ettiğin son akşamında…SENİ ÇOK SEVİYORUM BABAM….."

Kaynak: Haber Merkezi