Volkan Demirel kimdir nereli kaç yaşında? Hatayspor teknik direktörü kimdir? Volkan Demirel evli mi? Volkan Demirel hangi takımlarda oynadı? gibi sorular Hatayspor'un Galatasaray galibiyeti sonrasında çok merak edilmekte. İşte, Volkan Demirel kimdir nereli kaç yaşında? Hatayspor teknik direktörü kimdir? gibi soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. 

Sabahın Sözcüsü Mesut Yar neden yok? Mesut Yar Sözcü Tv'den ayrıldı mı? Sabahın Sözcüsü Mesut Yar neden yok? Mesut Yar Sözcü Tv'den ayrıldı mı?

Volkan Demirel kimdir nereli kaç yaşında?

Hatayspor'un tecrübeli çalıştırıcı Volkan Demire'lin hayatı çok edilmekte. Volkan Demirel, 27 Ekim 1981 tarihinde İstanbul'un Fatih ilçesinde dünyaya gelmiştir. Okul zamanında kalecilğe başlayan Demirel, okul takımında genelde orta saha mevkisinde oynamaktaydı. O dönemler takımın kalecisinin ayrılması üzerine kale ona emanet edilmişti. Başarısından kaynkalı olarak okul arkadaşları ile birlikte Kartalspor'a transfer olmuşlardır. Kartalspor'daki ilk resmi maçına 24 Eylül 2000 tarihinde Sarıyerspor maçında çıkmıştır. Bu maçta kalesinde yalnızca 2 gol görmüştür ve maç 2-2 bitmiştir. Kartalspor'da  51 maçta forma giyen Demirel burada geçirdiği iki yılın ardından 2002-2003 sezonunda Fenerbahçe’ye transfer olmuştu. Fenerbahçe'de uzun yıllar kale ona emanet edilmişti. Milli futbolcu aynı zamanda birçok defa milli formayı terleterek onlarca başarıya imza atmıştır. 

Hatayspor teknik direktörü kimdir?

Hatayspor'un başarılı teknik direktörü Volkan Demirel'dir. 2021 Aralık ayında Fatih Karagümrük takımında teknik direktörlük görevine başlayan Volkan Demirel, 2022'de Fatih Karagümrük'den ayrıldı. Volkan Demirel'in Hatayspor macerası ise 19 Eylül 2022 yılında başladı. 

Volkan Demirel evli mi? 

Volkan Demirel, 9 Temmuz 1989 doğumlu olan 2009 Miss Belçika güzeli Zeynep Demirel ile evlidir. Çift, 21 Eylül 2010'da evlendiler.