vivo, orta segment telefon gamını genişletmeye hazırlanıyor. Şirketin son hamlesi, 3 yeni orta segment akıllı telefonun 3C sertifikası almasıyla dikkat çekiyor. Henüz isimleri netlik kazanmamış olan bu modeller, V2354A, V2353A ve V2353DA model numaralarıyla 3C veri tabanında görüntüleniyor.

Bu yeni telefonlar, 44W hızlı şarj özelliğiyle donatılmış durumda. Ancak diğer teknik özellikler hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ancak, vivo'nun önceki modellerine bakarak, kullanıcıların yüksek performans ve uygun fiyat beklentisi içinde olduğunu söylemek mümkün.

vivo, son dönemde piyasaya sürdüğü V40 SE 5G modeliyle dikkat çekmişti. Bu model, Qualcomm'un Snapdragon 4 Gen 2 işlemcisinden güç alıyor ve 6.67 inç boyutunda, 1080×2400 piksel çözünürlüğe sahip 120 Hz destekli bir AMOLED ekrana sahip.

Twitch Hesabı Nasıl Silinir? Twitch Hesabı Silme Nasıl Yapılır? Twitch Hesabı Nasıl Silinir? Twitch Hesabı Silme Nasıl Yapılır?

Telefonun ön tarafında 16 Megapiksel özçekim kamerası bulunurken, arka tarafında ise 50 Megapiksel ana kamera, 8 Megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 2 Megapiksel makro kamera bulunuyor. Android 14 tabanlı Funtouch OS 14 ile çalışan bu cihaz, 44W hızlı şarj destekli 5000 mAh'lik bir bataryadan güç alıyor.

Bu yeni orta segment telefonlarla ilgili beklentiler oldukça yüksek. Kullanıcılar, uygun fiyatla birlikte güçlü performans ve kaliteli özellikler arayışında. Bu yeni modellerin, vivo'nun bu beklentilere cevap verecek şekilde tasarlanması bekleniyor.

Bu gelişmelerle birlikte, vivo'nun orta segment telefon pazarındaki rekabeti daha da kızışabilir. Özellikle fiyat/performans dengesi sağlayan modellerle, markanın pazarda daha fazla yer edinmesi muhtemel görünüyor.