USTA ÖĞRETİCİLİK İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI!

Bu haber 02 Ağustos 2021 saat 8:00 'de eklendi.

Polatlı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde 2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılında açılacak kurs programlarında görevlendirilmek üzere ücretli usta öğretici talepleri alınacak. Başvuru işlemleri 02 Ağustos 2021 ile 16 Ağustos 2021 tarihleri arasında, https://e-yaygin.meb.gov.tr/login.aspx  ekranı üzerinden alınacak. Birden fazla alanda başvuru yapmak isteyenlerin her alan için ayrı ayrı başvuru yapmaları gerekecek. Başvuru onayı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce yapılacak. Ek-2 Usta Öğretici Başvuru Değerlendirme Formuna esas belgeler onay aşamasında Polatlı Halk Eğitimi Merkezine ibraz edilecek.

USTA ÖĞRETİCİ OLMAK İÇİN HANGİ BELGELER GEREKLİ?

Diploma ve varsa kalfalık, ustalık, usta öğreticilik ve antrenörlük belgelerinin fotokopisi, Sabıka kayıt belgesi (Son 6 ay İçerisinde alınmış olması gerekmektedir.), İkametgâh belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Sağlık raporu (son 6 ay İçerisinde alınmış olması gerekmektedir.), 1 adet fotoğraf, Askerlik durum belgesi (erkek adaylar için), Sigortalılık Tescil Ve Hizmet Kaydı Tespiti-SGK Uzun Vade Hizmet Dökümü Belgesi (e-Devletten barkotlu olarak alınacaktır; daha önce çalıştığınız iş yerlerinin listesinin bulunması gerekmektedir.), Formasyon veya oryantasyon belgesi fotokopisi, gerekiyor. Belgelerin asılları SGK girişi yapılacağı gün adaylar tarafından ibraz edilecek. Belgelerin asıllarını ibraz edemeyen adayların  başvuruları iptal edilecek ve tekrar görev verilemeyecek. Belgeler dosya halinde Polatlı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne teslim edilecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.