Leyla ile Mecnun, Ben de Özledim, Kırık Kalpler Bankası, Güneşin Oğlu ve Cingöz Recia gibi birçok yapımın yönetmenliği yapan Onur Ünlü, kendisinden 19 yaş küçük olan oyuncu Hazar Ergüçlü'yle yaşadığı aşk ile uzun bir süre magazinin gündemi olmuştu.

Filistin Devlet Başkanı Abbas, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tebrik etti Filistin Devlet Başkanı Abbas, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tebrik etti

Geçtiğimiz aylarda oyuncu Hazar Ergüçlü'yle ilişkisi biten yönetmen Onur Ünlü, bu sefer sosyal medyadan seçim üzerine yaptığı açıklama ile büyük tepki topladı.

“ALLAH'IN OĞLU KAZANSA BİR İŞE YARAMAZ”

Onur Ünlü, seçimlere inanmadığı yönünde yaptığı açıklamada, “Bu seçimi değil Kılıçdaroğlu, Allah'ın oğlu kazansa bir işe yaramaz. Mevcut kadroların 21 sene yönetebildiği bir ülkeden, ciddi bir düşünsel devrim gerçekleşmeden hayır gelmez. Meral Akşener, Ekrem İmamoğlu vs gibi gerici tiplerle de o düşünsel devrim gerçekleşecek değildir. Tek çıkar yol sistemi kilitlemektir. Tek çıkar yol parlamenter kaostur. Haysiyetini koru, tavrını koy! Oy verme koy ver” ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ ALDI

Onur Ünlü’nün yaptığı paylaşımı talihsizlik olarak gören birçok kesim, paylaşım ile ilgili tepkilerini sosyal medyada paylaştı. İşte Onur Ünlü’ye verilen tepkilerden bazıları: