Bir çocuk annesi, ünlü sosyal medya fenomeni Banu Parlak, 12 yaşından beri kanser ile mücadelesi ile tanınıyordu. 12 yaşında ikinci evre kemik kanserini, 27 yaşındaki birinci evre meme kanserini, 30 yaşında ise üçüncü evre Lenfomayı, 33 yaşında ise dördüncü evre kolon kanserini yenen Ayşegül Parlak, Karaciğerinde tespit edilen kanser nedeniyle bir süredir hastanede yatıyordu.

Birçok takipçisi kendisi için dualarını dile getirirken, eşi Savaş Parlak Ayşegül’ün durumu ile ilgili sık sık bilgi veriyordu. Dün akşam Ayşegül Parlak’ın acilen yoğun bakıma alındığını duyuran eşi, takipçilerinden kan bağışı ve dua istemişti.

“KEŞKE ÖNCE BEN GİTSEYDİM”

Bugün ise kötü haber eşi Savaş Parlak’tan geldi. Instagram hesabından yaptığı paylaşımla, Ayşegül Parlak’ın vefatını duyuran Savaş Parlak, “Ben yıllardır bu bildirimi atmamak için çok dua ettim keşke önce ben gitseydim" dedi.

“HÜKÜM ALLAH’IN”

Eşine sürekli destek olmasıyla tanınan Savaş Parlak, yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

"Hüküm Allah'ın. Ben yıllardır bu bildirimi atmamak için çok dua ettim keşke önce ben gitseydim. Sayfalarca yazsam da anlatamayacağım nasıl olsa hislerimi. Maalesef Allah bu kadar yazmış. Yanımızda olan dua eden seven herkesten Allah razı olsun. Ruhuna duayı kesmeyin Allah rızası için. Tek tesellim ben yeminimi tuttum hastalıkta sağlıkta iyi günde kötü günde ölüm bizi ayırana dek." 

10 yıl sonra ekranlara döndü: Özgü Namal rolü için tesettüre girdi! 10 yıl sonra ekranlara döndü: Özgü Namal rolü için tesettüre girdi!