Ezgi Gözeger'in eşi Onur Özmemiş kimdir? Ezgi Gözeger boşandı mı? Ezgi Gözeger'in eşi Onur Özmemiş kimdir? Ezgi Gözeger boşandı mı?

Dünyaca ünlü rapçi Drake'in Kanada Toronto'daki malikanesine silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda Drake'in evinin önünde bekleyen güvenlik görevlisi vurulurken, rapçinin o sırada evde olup olmadığına dair bilgi verilmedi. Peki, Drake kimdir? Drake kaç yaşında nereli? Drake öldü mü? Drake'nin evine silahlı saldırı mı düzenlendi.

Saldırıda yaralanan güvenlik görevlisinin durumunun stabil olduğu öğrenildi. Polis, olay yerinden kaçan çok sayıda şüphelinin peşinde olduğunu ve güvenlik kamerası görüntülerini incelediğini açıkladı. Saldırının nedeni ise henüz bilinmiyor.

Drake kimdir?

 Drake, 1986 yılında Kanada'nın Toronto şehrinde doğmuştur. 2009 yılında ilk albümü "Thank Me Later"ı yayınladı.Bugüne kadar 6 stüdyo albümü, 3 mixtape ve 2 derleme albümü yayımladı.2017 yılında Grammy Ödülleri'nde "En İyi Rap Şarkısı" ve "En İyi Rap Albümü" olmak üzere 2 ödül kazandı.2018 yılında ise Billboard Müzik Ödülleri'nde "Yılın Sanatçısı" ödülünü kazandı.Drake, Grammy Ödüllü Kanadalı rapçi, şarkıcı, oyuncu ve yapımcıdır. 2000'li yılların ortalarından beri müzik sektöründe aktif olan Drake, tüm zamanların en çok satan sanatçılarından biri olarak kabul edilir. "One Dance", "God's Plan" ve "Hotline Bling" gibi hit şarkılarıyla dünya çapında büyük bir üne kavuşmuştur.

Drake'in evi Toronto'da yer almaktadır. Malikanesinin oldukça büyük ve lüks olduğu bilinmektedir.

Drake ve Kendrick Lamar arasındaki lirik savaş ise son zamanlarda gündemdeydi. Her iki sanatçı da birbirleri hakkında şarkılar yayınladı ve hayranları arasında çevrimiçi tartışmaları alevlendirdi. Lamar'ın temsilcileri konuya ilişkin henüz bir açıklama yapmadılar.

Drake kaç yaşında?

Drake 1986'da doğmuştur ve 2024 yılında 38 yaşındadır.