Survivor All Star’da kavga ve fenalaşma şoku! Nagihan'ın fenalaşmasıyla gerilim doruğa çıktı Survivor All Star’da kavga ve fenalaşma şoku! Nagihan'ın fenalaşmasıyla gerilim doruğa çıktı

Oyunculuk kariyerinde unutulmaz karakterlere hayat veren Şahin, Patron Kim, Avrupa Yakası, Belalı Baldız, Sevgili Dünürüm, Adını Feriha Koydum, Diriliş Ertuğrul ve Vatanım Sensin gibi önemli projelerde yer almıştı.

Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı 'Maria' karakteriyle son kez ekranlara gelmiş olan Sedef Şahin, uzun bir süredir yeni projelerde yer almıyordu.

Ancak dün sosyal medya hesabından yaptığı duyuru ile hayranlarını şaşırttı. Sedef Şahin, oyunculuk kariyerine ara verdiğini ve yeni mesleğini öğretim görevlisi olarak sürdürmeye karar verdiğini açıkladı.

Instagram üzerinden paylaştığı bir gönderiyle yeni mesleğini duyuran Sedef Şahin, öğretim görevlisi olarak görev yapmaya başladığını belirtti.

BUGÜN İLK ADIMIMI ATTIM VE İLK DERSİMİZİ YAPTIK

İşte Sedef Şahin'in o paylaşımı;

"Bugün yepyeni bir sayfa açıldı hayatımda ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde öğretim üyesi oldum. O kadar mutlu ve gururluyum ki… Yıldız hocamın, meleğimin bana vasiyetiydi öğrenci yetiştirmem ben de “hazır hissettiğimde söz hocam “demiştim. Bugün ilk adımımı attım ve ilk dersimizi yaptık. Arayıp söyleyemedim, yanınıza koşamadım belki ama bizi izlediğinize eminim hocam. Peki neden Bahçeşehir Üniversitesi? Çünkü yıllardır çok hayran olduğum çiçek gibi bir rektörümüz var. Elimi tutup, bana benden çok güvendiğini hep hissettiren rektörümüz kıymetli Esra Hatipoğlu'na, sevgiyle ekibine dahil edip kucak açan bölüm başkanımız Uluç Esen'e ve heyecanla gözlerime bakan tüm öğrencilerime teşekkür ederim. Dilerim yolumuz uzun ve güzelliklerle dolu olur. İlk gözağrılarım ve özel olacaksınız. Çok yaşayın sevgiyle aşkla...

Ünlü Oyuncu Sedef Şahin, Yeni Mesleğini Duyurdu! İşte Şahin’in Yeni Mesleği. (2)