Banka Şube Müdürü Seçil Erzan’ın aralarında ünlü isimlerin de olduğu kişileri dolandırmasının ortaya çıkmasının ardından, Erzan tutuklanarak cezaevine gönderilmiş ve soruşturma başlamıştı. Mahkeme süreci devam ederken, 15 Ocak'ta görülen duruşmanın ara kararı açıklandı.

BİM’den beklenen dev indirim! İşte 1 Mart'ta BİM'den heyecan verici indirimli ürünler BİM’den beklenen dev indirim! İşte 1 Mart'ta BİM'den heyecan verici indirimli ürünler

Mahkeme, Seçil Erzan'ın Denizbank'ta bulunan hesap hareketlerinin istenilmesine, sanıklara ait adli emanette bulunan telefon ve sim kartların bilirkişiye verilerek rapor aldırılmasına, ayrıca bilirkişi raporuna konuyla ilgili varsa banka çalışanları ve yöneticileriyle yazışmalarına ilişkin ek rapor alınmasına karar verdi.

Ünlü Futbolculara Son Şans! Kendileri Gelmezse, Zorla Getirilecekler (1)

ZORLA GETİRİLECEKLER

Ayrıca müştekiler Arda Turan, Emre Belözoğlu, Selçuk İnan ve Fernando Muslera'nın avukatlarına müvekkillerini hazır etmeleri için son kez süre verilmesine, aksi takdirde haklarında zorla getirme kararı çıkarılacağına hükmetti.

Seçil Erzan’ın aynı dönemde bankada çalışan iş arkadaşı Fatin Seven’in de tanık sıfatıyla zorla getirilmesine karar veren mahkeme, aralarında Arda Turan'ın kardeşi Okan Turan'ın da bulunduğu bazı tanıkların da zorla getirilmesi için yazı yazılmasına karar verdi.

Bir sonraki duruşma 8 Mart tarihinde görülecek.