ÜCRETLİ USTA ÖĞRETİCİ TALEPLERİ ALINACAK

Bu haber 06 Ağustos 2021 saat 8:00 'de eklendi.

Polatlı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde 2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılında açılacak kurs programlarında görevlendirilmek üzere ücretli usta öğretici talepleri alınacak. Başvuru işlemleri 2 Ağustos 2021 ile 20 Ağustos 2021 tarihleri arasında, https://e-yaygin.meb.gov.tr/login.aspx  ekranı üzerinden yapılacak. Birden fazla alanda başvuru yapmak isteyenler her alan için ayrı ayrı başvuru yapılması gerekiyor. Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce yapılacak olan başvuru onayı, Ek-2 Usta Öğretici Başvuru Değerlendirme Formuna esas belgeler onay aşamasında Polatlı Halk Eğitimi Merkezine ibraz edilecek.

İSTENİLEN BELGELER

Diploma ve varsa kalfalık, ustalık, usta öğreticilik ve antrenörlük belgelerinin fotokopisi, sabıka kayıt belgesi (Son 6 ay İçerisinde alınmış olması gerekmektedir.), ikametgâh belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, sağlık raporu (son 6 ay İçerisinde alınmış olması gerekmektedir.), 1 adet fotoğraf, askerlik durum belgesi (erkek adaylar için), sigortalılık Tescil Ve Hizmet Kaydı Tespiti-SGK Uzun Vade Hizmet Dökümü Belgesi (e-Devletten barkotlu olarak alınacaktır; daha önce çalıştığınız iş yerlerinin listesinin bulunması gerekmektedir.), formasyon veya oryantasyon belgesi fotokopisi.

BAŞVURUYLA İLGİLİ DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Belgelerin asılları SGK girişi yapılacağı gün adaylar tarafından ibraz edilecek. Belgelerin asıllarını ibraz edemeyen adayların başvuruları iptal edilecek ve tekrar görev verilemeyecektir. Yukarıdaki belgeler telli mavi dosya içerisinde Polatlı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne teslim edilecektir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.