Türkiye’nin kurtuluşu üretimden geçiyor!

Bu haber 11 Ağustos 2021 saat 8:00 'de eklendi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Koray Aydın, İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk, İYİ Parti İlçe Başkanı Muharrem Durukan ve İYi Parti kurmaylarıyla Polatlı Organize Sanayi Bölgesi ve Polatlı Ticaret Odası Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret etti. OSB Yöneticileri Ulvi Sakarya ve Erol Ünal ile birlikte Aydın ve Öztürk, OSB’lerdeki gelişmeler hakkında güncel bilgiler alırken, OSB heyetlerine yönelik ziyaretlerin ardından ise sanayicilerle bir araya geldi. İş dünyası insanlarıyla buluşan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Koray Aydın, İYİ Parti iktidarında üretimin sürekli teşviklerle güçlendirileceğini ve istikrarlı bir biçimde üretkenliğin artacağını belirtti.

İLÇE MENFAATİNE OLAN PROJELER İÇİN GAYRETLERİMİZE DEVAM EDECEĞİZ

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, İYİ Parti Milletvekili Koray Aydın ve İYİ Parti İl Başkanı Yetkin Öztürk’ün yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek: “İlçemizin ekonomik ve ticari hayatına katkı sağlayacak alanlarda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu anlamda ilçemiz ekonomisinde önemli bir paya sahip olağan soğanın coğrafi işaretini Ticaret Odası olarak İlçe Tarım Müdürlüğü ve Ziraat Odamızın desteği le bizler aldık. Özellikle ürünün marka değer kazanması ve pazarlarda önemli bir yere sahip olması için önem teşkil eden coğrafi işaretli ürün listesine ilçemizin ilk coğrafi işaretli ürünü olan soğanın tescil edilmesi bizlere nasip oldu. Bundan sonraki süreçte de ilçemizin menfaatine olacak projelerde var olmaya devam edeceğiz.” dedi. Yİ Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın Türkiye’de son yıllarda iktidarın yanlış ekonomik politikaları, üretime dair destek vermemesi, ülkenin kendi kendine yetmemesi sebebiyle iş dünyasının ciddi sıkıntılar yaşadığını belirterek, “Özellikle sanayi üretiminde hammadden üretimini destekleyici politikaların uygulanmaması nedeniyle sanayi ve iş dünyası büyük sıkıntılar yaşıyor.” dedi. Aydın iktidara geldiklerinde bu konuda çalışma yapacaklarını ifade ederek, “Türkiye’nin kendi kendine yetebilir kaynaklarını ve üretim yapan sanayicilere yönelik dünya genelindeki politikaları uygulayarak sanayicinin üretmesine iş dünyasının daha çok katma değer sağlaması için ciddi çalışmalarımız olacak.” dedi.

POLATLI BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

OSB ve sanayicileri ziyaretlerinde Polatlılı bir vekil ve siyasetçi isteğinin bulunulması üzerine Aydın, “Uzun yıllardır birlikte siyaset yaptığımız İYİ Partimizin kıymetli Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk Polatlı için önemli bir şanstır. Polatlıyı önemsediğimi zaten her fırsatta dile getiriyorum. İktidar olduğumuzda Polatlıya kazandıracağımız vizyon projelerle daha da gelişmiş bir şehir haline getireceğiz. Özellikle Sakarya konusunda tüm Polatlı’nın tarımsal sulama sorununu da çözerek çiftçimizi üretime dahil edeceğiz. Sürekli olarak İl Başkanımız Öztürk ile bu konuda neler yapabileceğimizi istişare ediyoruz. Polatlı bize güvensin.” dedi.

ÖZTÜRK: POLATLI’NIN SORUNLARINI ÇÖZMEK İÇİN UĞRAŞIYORUZ

İYİ Parti Ankara Yetkin Öztürk ziyarette yaptığı değerlendirmesinde Ankara Büyükşehir Belediyesi ile sürekli olarak koordine çalıştıklarını Polatlı’nın 30 yıllık su sorunun çözdüklerini dile getirerek, “Bu anlamda Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş’a ve Büyükşehir yöneticilerimize teşekkür ediyoruz. Polatlı’nın her sorununu Büyükşehirde Mansur Yavaş ile masaya yatırarak çözmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Polatlı haklıda bunu zaten görüyor.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.