Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde bulunan İsmet İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde Engelliler Haftası etkinliği düzenlendi. Programda Türkiye şampiyonu bedensel engelli yüzücü Ferzan Özkan başarı hikayesini paylaşırken, şair İsmail Aybey ise engelli çocuğu olan annelere ithafen şiirler okudu.

FERZAN ÖZKAN'IN BAŞARI HİKAYESİ 

Düzenli olarak her yıl 10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanmış olan Engelliler Haftası etkinlikleri devam ediyor. Şehzadeler ilçesindeki İsmet İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde gerçekleştirilen kutlama programında Manisalı bedensel engelli Türkiye yüzme şampiyonu Ferzan Özkan başarı hikayesini anlatırken, Gördesli şair İsmail Aybey de engelli çocuğu olan annelere ithafen şiirler okudu.

“İlk Kurbanım İlk İyiliğim” kampanyası bu yıl da umut oluyor “İlk Kurbanım İlk İyiliğim” kampanyası bu yıl da umut oluyor

Programda, Şehzadeler Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından okul öğrencilerine Dünya Klasikleri hediye edilirken, okulun özel eğitim sınıfı öğrencilerinden oluşan 'Çok Özel Bir Koro' öğretmenleri Yasemin Avşar şefliğinde Gençlik ve Spor Müdürlüğü'nde görevli müzisyenlerle birlikte güzel şarkılar seslendirdi. Programa, Şehzadeler Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Erhan Özel de izleyici olarak katıldı. 

İHA