2 kez Survivor’ı kazanan; ardından yurt dışındaki yarışmalara da katılarak birincilik elde eden Turabi Çamkıran, geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırıldığını açıklamıştı. Çamkıran, “Artık çok ama çok yoruldum. Bu saatten sonra beni heyecanlandıracak bir teklif olmadıkça yarışlara veda ediyorum ve emekli oluyorum. Geride hatırladıkça gurur duyacağım şampiyonluklar kazandım. Kazandırdığı paralar yüzünden de çok insan kaybettim. Paraların bir kısmı ailenin borçlarına, bir kısmı dostların derdine, bir kısmı da ihtiyacı olan kardeşlerime gitti. (Helal hoş olsun) Bir kısmını yedim, kalanını ticarette batırdım. Kötü gün parasını da şimdi sağlığımı düzeltmek için kullanıyorum. Çok şükür yarışmalardan önceki beş parasız halime geri döndüm” demiş ve gündeme bomba gibi düşmüştü”

turabiden-hakan-hatipoglu-paylasimi-en-sevdigim-dusman

DESTEK HAKAN HATİPOĞLU’NDAN GELDİ

Bastonlu halini paylaşan Turabi’den açıklama: “Survivor için antrenmana fazla gerek yok” Bastonlu halini paylaşan Turabi’den açıklama: “Survivor için antrenmana fazla gerek yok”

Turabi’nin Survivor yarışmasında “ezeli” rakibi olan ve birden çok kez kavga ettiği Hakan Hatipoğlu, Turabi’nin paylaşımının ardından destek paylaşımında bulundu. Hatipoğlu, “Turabi kardeşime geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Tez zamanda iyileşmen dileğiyle” ifadelerini kullandı. Hakan Hatipoğlu’nun paylaşımına kayıtsız kalmayan Turabi, “En sevdiğim düşman. Survivor’da asla güvenmem ama gerçek hayatta her zaman adamdır” dedi.

turabiden-hakan-hatipoglu-paylasimi-en-sevdigim-dusman (2)