Tunçer: Türk Polis Teşkilatı milletin gönlünde özel bir yere sahip

Bu haber 09 Nisan 2020 saat 10:19 'de eklendi.

Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 175. Yıl Dönümü ve 10 Nisan Polis Günü münasebetiyle polisin korona virüs ile mücadele kapsamında gösterdiği gayretin takdirle karşılandığını belirterek bir mesaj yayımladı.

TUNÇER: GÖREVLİ TÜM ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIN BU ANLAMLI VE ÖNEMLİ GÜNLERİNİ KUTLUYORUM

“Huzurlu ve güvenli Polatlı vazgeçilmez hedef kabul ederek üstün hizmet ve sorumluluk anlayışı içerisinde görevlerini ifa eden Polatlı Emniyet Müdürlüğünde görevli tüm çalışma arkadaşlarımın bu anlamlı ve önemli günlerini kutluyorum” ifadelerine değinen Kaymakam Tunçer, Türk Polis Teşkilatının milletin gönlünde özel bir yere sahip olduğunu belirtti.

“POLİSİMİZ MİLLETİMİZİN GÖNLÜNDE TAHT KURMANIN GURURUNU YAŞAMAKTADIR”

Kaymakam Tunçer mesajının devamında; “Ülkemizin huzur ve sükûnunu sağlayan, devletimizin bölünmez bütünlüğüne yönelik her türlü yıkıcı ve bölücü faaliyetlere karşı koyan, bu uğurda gerektiğinde ölümü göze alan Türk Polis Teşkilatımız, şerefli geçmişiyle milletimizin her zaman övgüsüne ve sevgisine mazhar olmuştur. Polisimiz gösterdiği olağanüstü gayretle yaptığı hizmetler sonucunda milletimizin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır “dedi.

POLİS TEŞKİLATI HUZUR, ASAYİŞ VE GÜVENLİĞİN SAĞLAR
Kaymakam Tunçer, Polis Teşkilatının huzur, asayiş ve güvenliğin sağlanmasında 24 saat esasına göre çalışarak hiçbir fedakârlıktan kaçınmadığını belirterek; “Hizmetlerinde bulunmaktan büyük bir onur duyduğu Polatlı’ya gururla ve şerefle hizmet veren Polatlı Polisi’nin gerek nicelik ve gerekse nitelik itibariyle bugün geldiği nokta her türlü takdirin üzerindedir. Emniyet teşkilatımızın yasal görevlerini büyük bir titizlikle yerine getirmesinin yanı sıra üstlendiği sosyal sorumluluk projeleri sonucu toplumun gönlünde de müstesna bir yere sahip olduğunu görmekteyiz.  Türkiye’yin Tahıl Ambarı ve Başkentin Batıya açılan kapısı Polatlı’mızda de vatandaşımızın birlik ve beraberlik içerisinde, huzur ve güvenliğini sağlamak adına, fedakârca görev yapan polisimiz; her zaman halkla iç içe olmaya özen göstermektedir. Toplumsal huzuru sağlanmış, çağdaş kalkınmasını gerçekleştirmiş, huzurlu ve güvenli bir Polatlı vazgeçilmez hedefimizdir. Polis teşkilatımızı sadece adli olaylar ve genel olarak sorumlu olduğu konular içerisinde değerlendirmemek gerekir. Bu bağlamda Polatlı Emniyet Müdürlüğümüz de; önleyici kolluk, toplum destekli polislik ve sosyal projelerde de son derece başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Polisimiz toplum destekli çalışmaları ile sadece alanında değil sosyal çalışmalarla vatandaşın yanı sıra birçok kuruma da yardım etmektedir” dedi.

TUNÇER: TÜRK POLİS TEŞKİLATI ÜSTÜN BİR ÇABA GÖSTERİYOR
“Türk Polis Teşkilatımızın, içinde bulunduğumuz dönemde de üstün bir çaba gösterdiğine hepimiz şahitlik etmekteyiz” cümlesine vurgu yapan Kaymakam Tunçer korona virüs salgınıyla mücadele sürecinde Türk Polis Teşkilatı’nın büyük bir sorumluluk üstlendiğini ifade etti.

Emniyet Teşkilatımız, kurulduğu günden bu yana, köklü birikimi, tecrübesi ve fedakâr mensuplarıyla halkımızın huzuru, refahı ve mutluluğu için gece-gündüz demeden çalıştıklarını belirten Kaymakam Tunçer; “Bugün de yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla mücadele kapsamında halk sağlığının ve güvenliğinin korunması amacıyla başlatılan çalışmalarını sürdüren Polis Teşkilatımızla daima gurur duyduğumuzu ifade ediyorum. Bu mücadelede sizin de büyük payınız var.  Polisimiz, vatandaşlarımızı salgından koruyabilmek için canla başla mücadele etmekte, gece-gündüz demeden görevini ifa etmektedir. Bu süreçte Polatlı başta olmak üzere, yurdun dört bir yanında görev alan tüm polislerimize kolaylıklar diliyorum.”

TUNÇER “AZİZ ŞEHİTLERİMİZE ALLAH’TAN RAHMET DİLİYORUM”
Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, mesajını terörle mücadelede verilen Şehitleri rahmetle anarak ve Gazilere teşekkür ederek tamamlayarak;

Türk Polis Teşkilatı mensuplarının bu anlamlı gününü kutluyor, hatıralarını daima kalplerimizde yaşattığımız aziz Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, Gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Tüm Emniyet mensuplarımıza görevlerinde başarılar diliyor, kendilerini en kalbi duygularımla selamlıyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.