Bordo-mavili kulüpten yapılan açıklamada, St. Pauli'nin başarılı orta saha oyuncusu Marcel Hartel'in Trabzonspor'a transfer olacağına dair çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi. Kulüp yetkilileri, Hartel ile herhangi bir transfer görüşmesi yapılmadığını ve oyuncunun Türkiye'ye gelmediğini vurguladı.

Bu sezon Bundesliga 2 ve Almanya Kupası'nda toplam 37 maçta 21 gol ve 15 asistlik etkileyici bir performans sergileyen Marcel Hartel, futbolseverlerin dikkatini çekmişti. Hartel'in St. Pauli ile sözleşmesi 30 Haziran'da sona erecek olmasına rağmen, Trabzonspor'un transfer gündeminde olmadığı açıklandı.

Trabzonspor'un bu resmi açıklaması, taraftarlar arasında merak uyandıran transfer iddialarına da son noktayı koymuş oldu.

YER ALAN HABERLER GERÇEĞİ YANSITMAMAKTADIR

Kulüpten yapılan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:

Beşiktaş’ın eski çalıştırıcısı, Azerbaycan Milli Takımının başına geçti Beşiktaş’ın eski çalıştırıcısı, Azerbaycan Milli Takımının başına geçti

Profesyonel futbolcu Marcel Hartel'in kulübümüze transferiyle alakalı basında yer alan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Bahsi geçen oyuncuyla ilgili kulübümüzün herhangi bir transfer çalışması yoktur.

Trabzonspor'dan Marcel Hartel Transfer Iddialarına Cevap (2)

Editör: Kardelen Çıkmaz