Eski model Demet Şener, geçtiğimiz yıl işadamı Cenk Küpeli'den boşanmasının ardından Tolga Arman ile yeni bir ilişkiye başladı. Gündeme bomba gibi düşen Tolga Arman kimdir? Tolga Arman kaç yaşında nereli? Demet Şener'in sevgilisi Tolga Arman ne iş yapıyor? sorularının cevabını sizin için derledik. . 

tolga arman

Tolga Arman kimdir?

Tolga Arman 27 Eylül'de doğdu. Burcu Terazi olan Arman, lojistik sektörüyle ilgileniyor. Evlenip boşanmış olan Arman'ın bir kız çocuğu babasıdır. Demet Şener, Arman'ın kızı İrem Kutluay'ın aynı sınıfta okuduğu ve bu şekilde tanıştıkları iddialarını yalanladı. “Bu ilişkinin çocuklarımızla hiçbir ilgisi yok. Çocuklarımız aynı okulda bile değil. "Birbirlerini sadece arkadaş çevrelerinden tanıyorlardı." dedi.

Tolga Arman kaç yaşında nereli?

Tolga Arman ile ilgili pek çok bilgiye şuan ulaşılamıyor. Ulaşılan bilgiler ise 27 Eylül'de doğduğu ve burcunun Terazi olduğu. Arman, lojistik sektörüyle ilgileniyor. Evlenip boşanmış olan Arman'ın bir kız çocuğu babasıdır.

dmet şener

Demet Şener'in sevgilisi Tolga Arman ne iş yapıyor?

MEB'ten tarihi karar! Sınıf anneliği nedir kaldırıldı mı? Sınıf anneliği neden kaldırıldı? MEB'ten tarihi karar! Sınıf anneliği nedir kaldırıldı mı? Sınıf anneliği neden kaldırıldı?

Demet Şener'in sevgilisi Tolga Arman, lojistik sektörüyle ilgileniyor.

Demet Şener ve Tolga Arman'ın  Aşk Hayatı

Demet Şener ile Tolga Arman'ın aşk hikayesi geçtiğimiz yıl Bodrum'da ortaya çıktı. Tatilde görüntülenen ikilinin yeni bir aşka yelken açtıkları anlaşıldı. O günden bu yana mutlu ilişkilerini sürdüren çift, sosyal medyada da sevgi dolu paylaşımlar yapıyor. Demet Şener, sevgilisiyle katıldığı davette basın mensuplarının sorularını yanıtladı ve evlilik planlamalarının olmadığını söyledi. “Evlenmeden de mutlu olabileceğinizi düşünüyoruz. Üstelik birbirimize gönülden bağlıyız.” Şener, kız arkadaşının kendisini her zaman mutlu ettiğini belirtti.

Demet Şener Kimdir?

Demet Şener, 11 Nisan 1977'de Bursa'da doğdu. Nişantaşı Kız Lisesi'nden mezun olan Şener, 1995 yılında düzenlenen Miss Turkey Güzellik Yarışması'nda birinci oldu. 15 Temmuz 2005'te milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile evlendi, 19 Ocak 2018'de İbrahim Kutluay'dan boşandı. Şener'in 2006 doğumlu İrem adında bir kızı ve 2009 doğumlu Ömer adında bir oğlu vardır. Demet Şener, 1999 yılında Gani Müjde'nin yazıp yönettiği, Cem gibi ünlü sanatçıların rol aldığı "Kahpe Bizans" filmiyle beyazperdeye adım attı. Oyuncular arasında Davran, Hande Ataizi, Mehmet Ali Erbil ve Nurseli İdiz yer alıyor. Bu filmin ardından 1999 yılında Mustafa Altıoklar'ın yazıp yönettiği "Asansör" adlı filmde başrol oynadı.