Yeşilçam'ın unutulmaz filmlerinden Tokatçı'da canlandırdığı Emine karakteriyle hafızalara kazınan Nazan Saatçi, yıllar sonra yeniden gündeme geldi. Uzun süredir ABD'de yaşayan oyuncu, son haliyle sosyal medyayı salladı.

Saatçi'nin paylaştığı fotoğraflarda adeta gençlik yıllarına döndüğü görüldü. Takipçileri, oyuncunun güzelliğine ve enerjisine hayran kalarak "18 yaşında gibi", "Harika görünüyorsunuz" gibi yorumlarla beğenilerini dile getirdiler.

Nazan Saatçi-1

14 yıldır ABD'nin Kaliforniya eyaletinde yaşayan Saatçi, sanat çalışmalarına devam ettiğini ve geçimini çocuk hikayeleri yazarak ve resim yaparak sağladığını belirtti. Oyuncunun bu pozitif enerjisi ve gençlik sırrı merak konusu olurken, sevenleri tarafından da büyük ilgi gördü.

Ceyda Düvenci'nin yersiz şakası tat kaçırdı! Çok Güzel Hareketler 2 ekibi anında tepki gösterdi Ceyda Düvenci'nin yersiz şakası tat kaçırdı! Çok Güzel Hareketler 2 ekibi anında tepki gösterdi

Tokatçı filmindeki Emine karakteriyle hafızalara kazınan Nazan Saatçi, yıllar sonra bile hala güzelliği ve zarafetiyle dikkat çekmeye devam ediyor

Editör: ÖMER YILDIZCI