TİGEM, KİLOSU 41 TL’DEN KUZU SATACAK

Bu haber 28 Temmuz 2022 saat 10:00 'de eklendi.

Polatlı Tarım İşletmesi Müdürlüğü (TİGEM) ihale ile 3 bin 200 baş reforme kuzu satacak.

Polatlı Tarım İşletmesi Müdürlüğünce 2.800 Baş Reforme Merinos Erkek Kuzu ile 400 Baş Reforme Polatlı Erkek Kuzu olmak üzere kilogramı 41 TL muhammen bedelli toplam 3.200 Baş Reforme Kuzu canlı ağırlık üzerinden 9 parti halinde satılacak. İhale açık artırma usulü ile yapılacak. İhale 08 Ağustos 2022 Pazartesi günü saat 14.00’de TİGEM Alım-Satım ve İhale Komisyonunca yapılacak. İhaleye iştirak olmadığı veya verilen fiyatlar uygun görülmediği takdirde ihale 15/08/2022 günü aynı yer ve saatte tekrar edilecek.

İHALEYE KATILIM ŞARTLARI

TİGEM’den yapılan duyuruda ihaleye katılmak isteyen müşterilerde aşağıdaki şartlar aranıyor:
a) Tebligat için adres beyanı belgesi
b) Geçici teminat vermesi
c) İsteklinin tüzel kişi olması halinde, gerekli yetki belgelerinin ve imza sirkülerinin ibraz edilmesi, gerçek kişi olması halinde imza beyannamesi verilmesi.
Yukarıda belirtilen belgeler bir zarfa konularak zarfın üzerine istekli adı ve ihale konusu yazılarak işletme genel evrak servisine en geç ihale tarih ve saatine kadar teslim edilecektir.
5-İhaleye ait şartname Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (Ticaret Daire Başkanlığı), https://www.tigem.gov.tr adresinde veya işletmemizde görülebilir.
6-İhaleye ait geçici teminat ihalenin başlayacağı saate kadar İşletmemizin T.C. Ziraat Bankası Polatlı Şubesi nezdindeki TR54 0001 0000 1105 9943 7852 10 no’lu hesabına yatırılacaktır. İhale başladıktan sonra teminat alınmayacağından, İstekliler geçici teminatlarını ihale başlamadan önce işletme banka hesabına yatıracaklar ve aldıkları belgeyi veya teminat olarak kabul edilen diğer kıymetleri İşletme Alım-Satım ve İhale Komisyonuna ibraz edeceklerdir.
7-Bu İhale 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’na ve 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’na tabi olmayıp, TİGEM Alım Satım ve İhale Yönetmeliği esaslarında yapılmaktadır.

İhale detayları ilan.gov.tr’de.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.