TİGEM KİLOSU 40 TL’DEN SIĞIR SATACAK

Bu haber 19 Ağustos 2022 saat 10:11 'de eklendi.

Polatlı Tarım İşletmesi Müdürlüğünce yetiştirilen 39 Baş Reforme Sığır, 25 Ağustos’ta ihale ile satılacak.

Polatlı TİGEM yetiştirmesi 31 Baş Siyah Alaca Reforme İnek ve 8 Baş Siyah Alaca Reforme Düve canlı ağırlık üzerinden partiler halinde satılacak. İhale; 25.08.2022 günü saat 14.00’da Polatlı TİGEM İşletmesi Alım-Satım ve İhale Komisyonu huzurunda yapılacak. İhaleye iştirak olmadığı veya verilen fiyatlar uygun görülmediği takdirde ihale 01.09.2022 tarihinde aynı yer ve saatte tekrar edilecek. Açık artırma ile satılacak hayvanların tahmini kilogram bedelleri ise inek için 40 TL düve için 42 TL olarak belirlendi.

İHALEYE KATILMA ŞARTLARI

– Tebligat için adres beyanı belgesi
– Geçici teminat vermesi
– Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi;
– Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi,
– Tüzel kişi olması halinde, gerekli yetki belgeleri ile teklif mektubunu imzalayanın noter tasdikli imza beyannamesi,
– Yukarıda belirtilen belgeler bir zarfa konularak zarfın üzerine istekli adı ve ihale konusu yazılarak işletme genel evrak servisine en geç ihale tarih ve saatine kadar teslim edilecektir. Belirtilen ihale saatine kadar işletme genel evrak servisine ihale zarfını teslim etmeyen şahıs/firmalar ihaleye katılamazlar.
– İhaleye ait şartname Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (Ticaret Daire Başkanlığı), https://www.tigem.gov.tr adresinde veya işletmemizde görülebilir.
– İhaleye ait geçici teminat ihalenin başlayacağı saate kadar İşletmemizin T.C Ziraat Bankası Polatlı Şubesi TR54 0001 0000 1105 9943 7852 10 iban nolu hesabına yatırılacaktır. İhale başladıktan sonra teminat alınmayacağından, geçici teminatların ihale başlamadan önce işletme banka hesabına yatırılacak ve alınacak belge veya teminat olarak kabul edilen diğer kıymetler İşletme Alım-Satım ve İhale Komisyonuna ibraz edilecektir. Teminat mektubu alınması halinde, ihale tarihinden itibaren en az 90 gün süreli olacaktır. Tekliflerin geçerlilik süresinin uzatılması halinde geçici teminat mektuplarının süresi de aynı süre ile uzatılır.
– İhaleye ait karar pulu TİGEM’e aittir. Sözleşmeye ait damga vergisi, resim, harç ve her türlü yasal ödemeler ve diğer sözleşme giderleri Müşteriye aittir.
– Bu İhale 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’na ve 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’na tabi olmayıp, TİGEM Alım Satım ve İhale Yönetmeliği esaslarında yapılmaktadır.

İlanla ilgili detaylar ilan.gov.tr’de.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.