The Witcher 3. sezonun yayınlanmasından bu yana çok uzun zaman geçmedi ancak hayranlar The Witcher 4. sezonunun ne zaman beklenebileceğini öğrenmek için sabırsızlanıyor. İyi haber şu ki, yazarın grevi çözüldükten sonra dördüncü sezonda yazım resmi olarak yeniden başlıyor. SAG-AFTRA grevi 9 Kasım'da sona erdi, bu da oyuncuların işlerine geri dönebileceği ve 4. sezonun yakın zamanda ne zaman prodüksiyona gireceğine dair daha somut güncellemeler almaya başlamamız gerektiği anlamına geliyor. The Witcher 4. sezon ne zaman çıkacak? The Witcher 5. sezon için yenilendi mi?

Witcher'ın 4. sezonunda da yıldız Henry Cavill'in 3. sezondan sonra diziden ayrılmayı seçmesi nedeniyle önemli ve tartışmalı bir oyuncu kadrosu değişikliği yaşanacak. Avustralyalı aktör Liam Hemsworth, Thor'un kardeşi Chris Hemsworth, önümüzdeki sezonlarda Cavill'in yerini alacak. göstermek. The Witcher'ın yıldızları Freya Allan, Anya Chalotra ve Joey Batey, 3. sezon için yapılan baskılar sırasında Hemsworth'ün yeni rolü için şimdiden sıkı bir eğitim aldığını açıkladı.

Yapım tasarımcısı ve lokasyon yöneticisi Andrew Laws, Metro UK'ye Hemsworth'ün stüdyoları zaten ziyaret ettiğini ve yeni sezon için bazı ön fikirleri gözden geçirdiğini söyledi. Açlık Oyunları mezununun program üzerinde çalışmaya başlamak için "çok heyecanlı" olduğu bildiriliyor. Oyuncular ve ekip, The Witcher'ın Hemsworth'un yöneteceği bir sonraki evrimini sabırsızlıkla bekliyor gibi görünüyor.

The Witcher'ın 4. sezonunun çekimlerinin Eylül 2023'te başlaması planlanıyordu ve bu da muhtemelen bize bir sonraki sezonun 2024'ün ikinci yarısında gelmesini sağlayacaktı. Artık grevler çözüldüğüne göre, çekimler ilk sezonda 4. sezonda başlayacak. 2024'ün yarısı ve 4. ve 5. sezonların arka arkaya çekileceği yönünde söylentiler var. İyi haber şu ki, gelecek yıl en azından yeni bir animasyonlu Witcher filmi olan Sirens of the Deep'i göreceğiz!

The Witcher 4. sezonu hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey burada!

The Witcher'ın 4. sezon kadrosu

The Witcher geri döndüğünde oyuncu kadrosunda bazı değişiklikler olacak. Henry Cavill resmi olarak Rivialı Geralt rolünü tamamladı. Programdaki son bölümü The Witcher'ın 3. sezon 8. bölümüydü. Bir dahaki sefere Geralt'ı gördüğümüzde onu Liam Hemsworth canlandıracak.

Bunun ötesinde, 3. sezonda birkaç önemli ölüm yaşandı, bu nedenle bir vizyon veya geri dönüş sahnesi olmadığı sürece bu karakterlerin geri dönüşünü beklememelisiniz.

Aksi halde ana kadronun çoğu aynı kalacak. İşte geçici bir oyuncu listesi:

 • Liam Hemsworth Rivialı Geralt rolünde
 • Anya Chalotra Vengerberg'li Yennefer rolünde
 • Freya Allan Ciri rolünde
 • Joey Batey Jaskier rolünde
 • Cahir rolünde Eamon Ferren
 • Mimî M. Khayisa, Fringilla Vigo rolünde
 • Anna Shaffer Triss Merigold rolünde
 • Istredd rolünde Royce Pierreson
 • Therica Wilson-Read, Sabrina Glevissig rolünde
 • Safiyya Ingar Keira Metz rolünde
 • Margarita Laux-Antille rolünde Rochelle Rose
 • Michalina Olszańska Marti Södergren rolünde
 • Wilson Mbomio Dara rolünde
 • Mahesh Jadu Vilgefortz rolünde
 • Francesca Findabair rolünde Mecia Simson
 • Graham McTavish Sigismund Dijkstra rolünde
 • Meng'er Zhang Milva rolünde
 • Kim Bodnia Vesemir rolünde
 • Cassie Clare, Philippa Eilhart rolünde
 • Hugh Skinner Kral Radovid rolünde
 • Bart Edwards İmparator Emhyr rolünde
 • Frances Pooley, Teryn "Sahte Ciri" rolünde
 • Lars Mikkelsen Stregobor rolünde
 • Mistle rolünde Christelle Elwin
 • Eva rolünde Cal Watson
 • Fabian McCallum Kayleigh rolünde
 • Aggy K. Adams Iskra rolünde
 • Connor Crawford Aske rolünde
 • Juliette Alexandra Resif rolünde
 • Rebecca Hanssen Lyria Kraliçesi Meve rolünde

Geri dönen oyuncuların ötesinde, The Witcher'ın 4. sezonunda muhtemelen birçok yeni oyuncu da rol alacak. Rednanian Intelligence, Güney Afrikalı aktör Sharlto Copley'nin (Bölge 9) Ciri'nin en önemli düşmanlarından biri olan Leo Bonhart'ı canlandıracağına inanıyor.

Bonhart'ın kuzeni, müthiş ödül avcısı ve etkili iş adamı Dominik Bombastus Houvenaghel'den 3. sezonda bahsedilmesi bu teoriye güven veriyor.

The Witcher 3. sezon 2. bölümde Yennefer, Ciri'yi tutsakını serbest bıraktıktan sonra korumak için Houvenaghel'lerden birini öldürmek zorunda kalır. Yennefer, Ciri'ye Houvenaghel'in bunun için intikam almak isteyeceğini söyler. Üçüncü sezonda onun adının geçmesi, yazarların onun (ve Bonhart'ın) nihai gelişini hazırladığını gösteriyor.

The Witcher'ın 4. sezonunda rol alabilecek diğer yeni karakterler şunlar:

 • Zoltan Chivay, cüce ve Geralt'ın eski arkadaşı
 • Vampir Regis
 • Sheala de Tancarville, Creyden'li büyücü ve Büyücüler Locası'nın kurucu üyesi
 • Assire var Anahid, Nilfgaardlı büyücü ve Büyücüler Locası'nın kurucu üyesi
 • Ida Emean aep Sivney, daha sonra Locaya katılan bir elf büyücüsü

The Witcher'ın her sezonunda şu ana kadar sekiz bölüm yer aldı, bu nedenle 4. sezon için sekiz bölüm daha beklemeliyiz.

The Witcher 3. sezon kapanış özeti

The Witcher 3. sezonunun nasıl bittiğine dair bir hatırlatmaya ihtiyacınız varsa işte finalde durum böyle.

The Witcher'ın 3. sezonuyla ilgili büyük spoiler bekleniyor

Sezonun sonunda Geralt, Vilgefortz ile olan mücadelesinin iyileşmesinin ardından Jaskier ve Milva ile birlikte Brokilon Ormanı'ndan yeni ayrıldı. Ciri'yi bulmak için Nilfgaard'da Vilgefortz ve Emhyr'in peşine düşmeyi planlıyor, Ciri'nin Tor Lara'dan Korath çölüne yönlendirildiğinden ve şimdi Fareler olarak bilinen suç çetesinin arasına düştüğünden habersiz. Ciri de Falka'yı tercih etmeye başladı.

Başka bir yerde Yennefer, Tissaia'nın intiharının ardından dünyayı Ciri'nin dönmesi için daha güvenli hale getirmek için Büyücüler Locası'nı kurmaya başlar. Redanya'da Philippa, Kral Vizimir'in ölümünü planlayarak kardeşi Radovid'i tahta geçirdi.

The Witcher'ın 4. sezonu neyle ilgili olacak?

Gelecek sezon muhtemelen serinin sonraki iki kitabı olan Ateşin Vaftizi ve Kırlangıç ​​Kulesi'nden esinlenilecek. Üçüncü sezon zaten Ateş Vaftizi'ndeki bazı şeyleri harekete geçirdi, ancak aynı zamanda Kırlangıç ​​Kulesi'nin bazı yönlerini de hazırladıklarını görebiliyordum. Dizinin 5. sezonda sona ereceği yönündeki söylentiler doğruysa, o zaman destanın son romanı The Lady of the Lake'te olaylar için bazı hazırlıklar bile görebiliriz.

Ciri, The Rats'taki yaşamının ardından muhtemelen yeni sezonda da ana odak noktası olmaya devam edecek. Geralt'ın hikayesi daha çok geleneksel bir maceraya benziyor; kendisi, Jaskier ve Milva, Nilfgaard'a yolculuklarına başlıyor. Ateşin Vaftizinde, yol boyunca aralarında Regis adında bir vampirin de bulunduğu birçok ilginç karakterle tanışırlar. Dizide muhtemelen cüce Zoltan Chivay de rol alacak ve Geralt'ın yolları muhtemelen Cahir'le yeniden kesişecek.

Yennefer'in hikayesi biraz daha karmaşık çünkü dizide bazı şeyler biraz değiştirildi. Muhtemelen onun Büyücüler Locası ile olan siyasi ilişkilerini daha fazla göreceğiz.

Ateş Vaftizi'nde Loca, Yennefer'i kendi gündemleri için Ciri'yi bulmalarına yardım etmeye zorlar. Francesca, Yennefer'i yeşimden bir heykelciğin içinde tutsak tutuyor. Yennefer'in kaçmasına yardım eden kişi Fringilla'dır. Bunun nasıl sonuçlanacağını ve gösteri uyarlamasında bazı şeylerin değişip değişmeyeceğini görmek ilginç olacak.

Yukarıda adı geçen Metro UK yazısında Andrew Laws, gelecek sezonun Kıta'nın irfanını ve dünyasını önemli ölçüde genişleteceğini söyledi.:

Paylaşabileceğim en büyük şey dördüncü sezonda dünyamızın daha da büyümesidir. Böylece Kıtanın hayranların aşina olacağı ancak serimizde henüz görmediğimiz yeni bölgelerini keşfetmeye başlıyoruz.

Bu yüzden hikayelerin farklı bölümleri için hem Birleşik Krallık'ta hem de Birleşik Krallık dışında farklı konum fırsatlarını araştırıyoruz. Bu noktada sezonumuzu biliyoruz. Senaryolarımız var, dolayısıyla setler için konumlar ve konseptler vs. konusunda ön konsept oluşturma konusunda hâlâ yaptığımız işte ilerlemeye devam ediyoruz.

The Rats, The Witcher'ın 4. sezonunda yer alacak mı?

The Rats'ın yapım aşamasında kendi yan ürünü olduğu iddia ediliyor ancak Netflix bunu bir dizi yerine filme dönüştürüyor gibi görünüyor. Muhtemelen bir ön bölüm olacak ya da Ciri ile tanışmadan önce gerçekleşecek, yani evet, The Rats muhtemelen dördüncü sezonda belirgin bir şekilde öne çıkacak çünkü Ciri'nin hikayesi için önemliler.

The Witcher 5. sezon için yenilendi mi?

Oyuncu yönetmeni Sophie Holland ile yakın zamanda yapılan bir röportaja göre Netflix, The Witcher'ı bir sezon daha yenilemiş gibi görünüyor.

Jaskier oyuncusu Joey Batey de Gay Times'a şunları söyledi:

Konuşmalarımızın büyük bir kısmı şu soruyu çözmeye çalışıyordu: 'Ejderhalar ve diğer şeylerle dolu bu dünyada LGBTQ+ ilişkilerinin tarihi nedir?' Ve bu, beni çok heyecanlandıran, devam eden bir konuşma, sadece üçüncü sezonda değil, dördüncü ve beşinci sezonlarda da dünyayla paylaşıyoruzJaskier'in nerede biteceğini öğren.

Altın Kafes dizisi uyarlama mı gerçek hikaye mi? Altın Kafes dizisi gerçekte kimin hikayesi? Altın Kafes dizisi uyarlama mı gerçek hikaye mi? Altın Kafes dizisi gerçekte kimin hikayesi?

The Witcher'ın 4. sezonuyla ilgili daha fazla haber ve güncelleme için takip etmeye devam edin!

Kaynak: HABER MERKEZİ