TEMMUZ AYI İLK MECLİSİ TOPLANIYOR

Bu haber 01 Temmuz 2022 saat 10:15 'de eklendi.

Polatlı Belediye Meclisi Temmuz ayı birinci toplantısı bugün Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya başkanlığında toplanacak. Polatlı Belediye Meclis Salonunda saat 18.00’da başlayacak Polatlı Belediye Meclisi Temmuz ayı ilk toplantısında 12 gündem maddesi yer alacak.

12 GÜNDEM MADDESİ YER ALACAK

“Ankara İli Polatlı İlçesi Basri Mahallesi Kırsal Yerleşim ve Gelişim Alanına Ait 1/1000 Olçekli

Uygulama İmar planı (İtirazı)” ile ilgili konunun müzakeresi, “Ankara İli Polatlı İlçesi Zafer Mahallesi 173 Ada 9 Parsele Ait Tarım ve Hayvancılık Tesisi Amaçlı 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği” ile ilgili konunun müzakeresi, “Kırsal Mahalle ve Kırsal Yerleşik Alan Tespiti” ile ilgili konunu müzakeresi, “Parka İsim Verilmesi” ile ilgili konunun müzakeresi Temmuz ayı ilk meclis toplantısında görüşülecek.

BİR ÖNCEKİ GÜNDEM MADDELERİ KARARA BAĞLANACAK

Geçtiğimiz aylarda meclis gündeminde yer alan Plan ve Bütçe Komisyonuna havale olunan “Yer Tahsisi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Kamulaştırma (Gazi Mahallesi 1 Ada 5 Parsel)” ile ilgili konunun müzakeresi, İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale olunan “Ankara İli Polatlı İlçesi Beylikköprü Mahallesi Kırsal Yerleşim ve Gelişim Alanına Ait 1/1000 Ölçekli Uygulama imar Planı ve 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı ” ile ilgili konunun müzakeresi, “Trafo Yeri” ile ilgili konunun müzakeresi, “Saçak Seviyeleri” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, Kırsal Kalkınma ve Tarım Komisyonuna havale olunan “Tarım Merkezi Kurulması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, Çevre, Sağlık ve Çeşitli İşler Komisyonuna havale olunan “Hayvan Barınaklarında Düzenlemeler Yapılması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, maddeleri de Temmuz ayı Belediye Meclis Toplantısında görüşülecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.