Beşiktaş yeni başkanını seçmek için gün sayıyor. Beşiktaş'ın başkanlığı'na aday olan Tarkan Ser'in hayatı araştırılıyor. Peki Tarkan Ser kimdir? Tarkan Ser kaç yaşında? İşte merak edilenler...

Tarkan Ser kimdir?

1971 yılında Kuşadası'nda dünyaya gelen Tarkan Ser, eğitimini Fransa'da tamamlamış bir iş insanıdır. Havacılık sektöründe öncü isimlerden biri olarak bilinen Ser, Black Eagle Havacılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenmiştir. İngilizce ve Fransızca dillerini iyi derecede bilen Ser, aynı zamanda iki çocuk babasıdır. Beşiktaş'ın başkanlık seçimlerine yaklaşılırken, Tarkan Ser'in adı potansiyel adaylar arasında geçmeye başlamıştır. Özellikle Beşiktaş'a yaptığı ücretsiz uçak desteği ile bilinen Ser, bu hamleleriyle adaylık şansını güçlendirmektedir. İş dünyasındaki etkileyici kariyerini MNG Jet şirketini satın alarak pekiştiren Tarkan Ser, aynı zamanda Ahmet Nur Çebi yönetimlerinde Beşiktaş'ta yöneticilik görevinde bulunmuştur. Ancak, Serveti hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Kuşadası doğumlu başarılı iş insanı Tarkan Ser'in Beşiktaş başkanlık yarışındaki olası adaylığı ve Beşiktaş'a sağladığı destekler, şu sıralar büyük bir ilgiyle takip edilmektedir.

'Bayan Kahkaha' İsimli Güzide Kasacı Kimdir? Güzide Kasacı neden öldü? Güzide Kasacı kaç yaşında vefat etti? 'Bayan Kahkaha' İsimli Güzide Kasacı Kimdir? Güzide Kasacı neden öldü? Güzide Kasacı kaç yaşında vefat etti?

Tarkan Ser Kaç Yaşında?

Tarkan Ser 1971 yılında doğmuştur ve 2023 yılında 52 yaşındadır.