Cumhuriyet Halk Partisi’nde kaybedilen genel seçimlerin ardından yüksek sesle “değişim” diyenlerden biri de Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’dı. Bolu’dan Ankara’ya “Değişim ve Adalet” yürüyüşü gerçekleştiren Özcan, büyük ses getirmişti. Daha sonra CHP’den ihraç edilen Tanju Özcan, CHP’nin 8. Genel Başkanı olan Özgür Özel’i tebrik etti.

“BOŞUNA 203 KİLOMETRE YÜRÜMEMİŞİM”

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği ile Bir Araya Geldi! CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği ile Bir Araya Geldi!

Kişisel sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Özcan, “CHP Genel Başkanlığı’na seçilen Sayın Özgür Özel'i kutluyorum. Boşuna 203 kilometre yürümemişim. Değişim Türkiye için hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

tanju-ozcandan-degisim-paylasimi-bosuna-203-kilometre-yurumemisim

“TANJU BENİM KARDEŞİM”

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, geçtiğimiz günlerde partisinin Düzce İl Kongresi çıkışında Tanju Özcan’ın haklarının geri verilip verilmeyeceği hakkında sorulan soruya, “Tanju benim arkadaşım, kardeşim. Parti Meclisi verecek kararı. 5 Kasım'da seçilecek Meclis karar verecek. Bana kalsa ben Tanju'yu evimde yatırırım, Tanju bizim kardeşimiz ama Parti Meclisinin vereceği bir karara genel başkanın bir şey söylemesi doğru değil" yanıtını vermişti.