Gazeteci Taha Hüseyin Karagöz, AK Parti, CHP ve İYİ Parti ile temaslarıyla gündemdeki yerini aldı.

Önce AK Parti Genel Merkezi'ne, sonra da İYİ Parti Grup Başkanvekili seçilen Turhan Çömez'i ziyaret eden Taha Hüseyin Karagöz'ün son adresi Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel olmuştu.

İki isimle de ziyareti çok tartışılan gazeteci Hüseyin Taha Karagöz'ün evleneceği ortaya çıktı.

Peki Taha Hüseyin Karagöz kiminle evleniyor eşi kimdir? İşte detaylar...

TAHA HÜSEYİN KARAGÖZ KİMİNLE EVLENİYOR?

CHP lideri Özel, son grup toplantısının ardından mecliste Karagöz ile gerçekleştirdiği kısa görüşmeyle gündeme oturdu. Sosyal medyada paylaşılan fotoğraflar, muhalif kesimlerden Özel'e yoğun eleştiri getirdi.

Görüşme sonrasında yapılan paylaşımlarda, Karagöz'ün daha önce muhaliflere yönelik sert söylemleri hatırlatılarak, bu görüşmenin neden yapıldığı sorgulandı.

Taha Huseyin Karagoz Esi Kimdir

Genel başkanlık döneminden önce Karagöz’ün YouTube kanalına konuk olan Özgür Özel, şimdi de Karagöz’ü TBMM’deki makamına kabul etmesi nedeniyle eleştirildi.

Taha Hüseyin Karagöz’ün, Özel’i bir süre önce arayarak randevu talebinde bulunduğu ve Özel’den randevu aldığı ortaya çıktı.

Karagöz, Özel’i ziyaretinde genel başkanlık için tebriklerini iletti ve kendi düğün davetiyesini ilettiği de gelen iddialar arasında.

İş Adamı Robert Baler'in eşi Etel Baler kimdir hastalığı ne? İş Adamı Robert Baler'in eşi Etel Baler kimdir hastalığı ne?

Ancak Taha Hüseyin Karagöz’ün kiminle ve ne zaman evleneceği henüz net değil.