Survivor All Star'da heyecan doruktayken, talihsiz bir olay yaşandı. Son düelloda Damla Can'ın elenmesiyle adaya veda eden yarışmacıdan sonra, yeni haftanın eleme adayı belirlenecekken Nefise Karatay sakatlandı.

Survivor Nefise (1)

Son günlerde Yunan yarışmacıya karşı duygusal açıklamalarıyla gündeme gelen Nefise, oyun sırasında büyük bir acı yaşayarak çığlıklar içinde yere yığıldı.

Sedyeyle oyundan alınan Nefise'nin ilk muayenesini yapan doktor, ayak iç bağlarında zorlanma olduğunu belirterek MR çekildikten sonra kesin teşhis konulacağını ifade etti.

Survivor Nefise

Karayip Korsanları'nın başarılı oyuncusuna köpekbalığı saldırdı! Bacağı ve kolu kopmuş halde bulundu Karayip Korsanları'nın başarılı oyuncusuna köpekbalığı saldırdı! Bacağı ve kolu kopmuş halde bulundu

Kenara alınan ve oyuna devam edemeyen Nefise, gözyaşları içinde yaşadığı talihsizliği anlattı. "Kimin ne düşündüğünü bilmiyorum ama büyük bir problem yaşamasam gerçekten oyuna devam ederdim. Herhangi birinin kaderini etkilemek gibi bir niyetim yok" diyen Nefise, son dönemde kendini iyi hissettiğini ve ayağa kalkabilseydi oyuna devam edeceğini belirtti. Yarın ağrı kesiciyle oynayacağını söyleyen Nefise, sakatlığının ciddiyetini öğrenmeyi beklediğini ifade etti.

Nefise'nin sakatlığı, Survivor All Star hayranları arasında büyük üzüntü yarattı. Başarılı yarışmacının sakatlığının ciddiyetine göre diskalifiye olup olmayacağı merak konusu oldu. Bu beklenmedik gelişme, yarışmanın gidişatını da etkileyebilir.

Editör: ÖMER YILDIZCI