Survivor All Star 2024'te bireysel dokunulmazlık heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Murat Ceylan'ın açıkladığı yeni oyun kurallarıyla birlikte yarışmacılar artık sadece kendi performanslarından sorumlu olacaklar.

Survivor All Star 2024 Finaline Yaklaşıyor İşte Merak Edilen Tarih! (1)

İlk bireysel dokunulmazlığı Batuhan kazanırken, ikinci dokunulmazlığın sahibi Hilmicem oldu. Hilmicem, ödül olarak Atakan, Yunus Emre ve Merve'yi seçerek onlarla birlikte yemek yeme şansını elde etti.

Survivor’da Ortalık Savaş Alanına Döndü! Görüntüler Sansürlendi (1)

Dokunulmazlık sembolünün getirdiği yetkiyle Hilmicem, haftanın ikinci eleme adayı olarak Ogeday'ı belirledi. İlk eleme adayı ise Batuhan tarafından Atakan olarak seçilmişti.

Survivor Tarihinde Ilk! Survivor All Star Bu Akşam Ekranlara Damga Vuracak (1)-1

Geçtiğimiz hafta yaşanan eleme konseyinde ise Seda ile finale kalan Özgür Tetik, 5-2'lik skorla kaybederek adaya veda eden isim oldu. Özgür, duygusal bir konuşma yaparak Survivor serüvenini noktaladı.

Acun Ilıcalı Survivor'daki Zorlu Şartları Gözler Önüne Serdi Bir Survivor Kadınının Ayağı (2)

Kim Milyoner Olmak İster'de heyecan dolu anlar: Kabe sorusu gündem oldu Kim Milyoner Olmak İster'de heyecan dolu anlar: Kabe sorusu gündem oldu

Bireysel dokunulmazlık oyunları, yarışmanın sonuna doğru yaklaşırken heyecanın dozunu daha da artırıyor. Bakalım ilerleyen haftalarda hangi yarışmacılar dokunulmazlığı kazanacak ve kimler eleme adayı olarak seçilecek? Survivor All Star 2024'ün büyük finaline doğru gidilen bu yolda, mücadele ve rekabet her geçen gün daha da kızışacak gibi görünüyor

Kaynak: Milliyet