Survivor All Star 2024'te bireysel dokunulmazlık heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Murat Ceylan'ın açıkladığı yeni oyun kurallarıyla birlikte yarışmacılar artık sadece kendi performanslarından sorumlu olacaklar.
İlk bireysel dokunulmazlığı Batuhan kazanırken, ikinci dokunulmazlığın sahibi Hilmicem oldu. Hilmicem, ödül olarak Atakan, Yunus Emre ve Merve'yi seçerek onlarla birlikte yemek yeme şansını elde etti.
Dokunulmazlık sembolünün getirdiği yetkiyle Hilmicem, haftanın ikinci eleme adayı olarak Ogeday'ı belirledi. İlk eleme adayı ise Batuhan tarafından Atakan olarak seçilmişti.
Geçtiğimiz hafta yaşanan eleme konseyinde ise Seda ile finale kalan Özgür Tetik, 5-2'lik skorla kaybederek adaya veda eden isim oldu. Özgür, duygusal bir konuşma yaparak Survivor serüvenini noktaladı.
Bireysel dokunulmazlık oyunları, yarışmanın sonuna doğru yaklaşırken heyecanın dozunu daha da artırıyor. Bakalım ilerleyen haftalarda hangi yarışmacılar dokunulmazlığı kazanacak ve kimler eleme adayı olarak seçilecek? Survivor All Star 2024'ün büyük finaline doğru gidilen bu yolda, mücadele ve rekabet her geçen gün daha da kızışacak gibi görünüyor